Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ewa

    lidi vy jste tak trapní, nikdo z vás nedokázal víc jako ona, je jí 13, zná ji celá republika a má vážně krásnej hlas... vůbec tyhle vymatlance jako je wikyp@seznam.cz, tera@seznam.cz a další neber vážně, wikyp píše že jsi kráva a tlustá, já bych řekl, že tu tlustá tady bude ona a od krávy taky nemá daleko, jen prostě neunese to, že někdo něco dokázal a je prostě lepší a jde mu to, včera jsem na slavíku zjistil že ti je 13 a fakt čumím, fandím ať ti to zpívání jde dál a furt jsi tak úspěšná *3*
  • talent

    Ahoj. Chytˇ to všechno za pačesy,máš ohromnou příležitost. Hrozně Ti držím palce.Opatruj se. Jarda *1* *1*
  • talent(konečně)

    Myslí že ,,Lucinku Bílou" a spol strčí do řiti. *1*
  • ewa

    hale ewo to je mrte prdel ja se narodil v totalne stejnej den co ty *4* nechces mi poslat na e-mail tvoje cislo ? nebo alespon skype icq prezdivku na chat jentak bysme pokecali ne zebych stebou chodil ale klidne kdybys chtela ale spis jentak ze bysme pokecali jezisi to je prdel sme se narodili ve stejnej den
  • ewa

    Přestože si myslím, že ewče bude po náhlém úspěchu trochu pršet do nosánku, musím říct, že má skvělý hlas, pro mě super barvu hlasu a zaujala mě hned, jak jsem ji slyšel poprvé. Mám celé CD a o tom, že je jí 13 let, jsem neměl ni páru do minulého týdne. K těm nevychovancům, kteří projevují své názory způsobem ty jsi... se můžou slušní lidé vč. ewči vysmát. Slušný člověk řekne ewo, tvůj zpěv se mi nelíbí a tím pro něj věc končí. Dobytek, který se zde projevuje, je nasycen hodně velkou dávkou závisti a především blbosti. Kdyby předvedl alespoň poloviční výkon, jako tahle holčina, může si říct, jsem alespoň trochu dobrý. Ale tahle holčina je hodně dobrá. Ewče přeji hodně štěstí na lidi, nejen jako je pan Wronka, od kterého už nějaké věci také mám a hlavně, aby jí sloužil hlas, neboť je vidět, že do zpěvu se snaží dát vše. Letošní Super star je pro mě ewa *3*
  • jojo

    připomíná mi JoJo, vzhledem aji hlasem a tak všeobecně, aji tím věkem.
  • EWA

    Cau ewo neposlala bys mi na e-mail tvoje cislo???
  • ...

    Ty vole!!!Ona je z Polsa??Kecáte!!!
  • seš fakt moooc sjúpr

    čauky seš fakt supr a to tvoje písnička tak měls mě vůbec rád,mě strašně dostává. *5*
  • Ewinka

    Ahoj ewičko, je mi o rok min nez tobe a myslim si ze bych nebyla schopna zvladnout to co ty. je to velka zatez a ty jsi sikovna ze to tak zvladas. jsi super a napis mi nekdy. janulka94@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit