Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Debaty o ničem...

    Nevím o čem tady debatují hudební kritici(nekritici). Ewa Farná ,na to, kolik jí je let má výborně utvořený hlas, můžeme si všimnout například výšek,které jsou usazené a nekmitají(jako například u některých nových SuperStárs-bez urážky) a její artikulace je na velmi dobré úrovni,takže myslím,že před námi stojí holka,která nám to tady chce teprve vše předvést a taky má co předvádět. Přejme jí to a raději jí držte palce v její kariéře,než pořád pomlouvat. To přeci zvládne každý. Tak nebuďme jak malá děcka. Hodně štěstí Ewo! Máš na to,tak nás přesvědč!
  • Ahoj všichni...I když tenhle styl hudby moc neosloucham, tak musim uznat, že tato pisnička je opravdu vydařena a když sem slyšela že to zpiva 13ti leta holka, tak mě to opravdu zaskočilo...Ewi maš fakt pěknej hlas a myslim, že to dotahneš daleko...(pokud budeš chtit.. *3* )Moc rada bych se s tebou seznamila..Když bys měla čas a chuť tak mi napiš na mail....Zatim ahoj !! *4*
    • Re:

      *1* *1* TY SEŠ NAJIVKA,SNÍ BY SE CHTĚLO ALE HODNĚ LIDÍ SEZNÁMIT AJEŠTĚ ONA URČITĚ NECHODÍ SEM SE DÍVAT CO TU KDO PÍŠE *1*
  • Evi líbíse mi tvoje pisníčka vydrš u spívání dlouho a přeju ti at máš úspěch a tu krytyku od ostatních tak na tu se vykašly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! papapapapapapapapapapapapapa Terka
  • co kecáš!!

    skoro každej zpěvák(říkám skoro!!) kopíruje nějakou písničku ale umí ji podat ve svém stylu, tak jako ewa. takže doufám že se chytne. *3*
    • Re: co kecáš!!

      jo uplně souhlasím *3*
  • Jeji zpev je bomba moc se mi libi
  • Je super hezky zpiva a je hezka *3* *1* *1* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • SPĚVAČKA???NO teda..to bude určitě směr z povrchu pryč...že??? *13* *15*
  • Můj názor!

    Moc pěkná holka a dobrá spěvačka.
  • ahoj lidi já bych jen chtěla vědět proč říkáte že kopíruje avril lavigne když tak vůbec nevypadá to zpívá nějakou avrilinu písničku?nezlobte se jen bych to chtěla vědět díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit