Přejít na výpis diskuzí

Fabian Halbig

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Fabi..........

    jakej mail a jakou holku to by me zajimalo ?
  • ICH LIEBE DICH

    !!!ICH LIEBE DICH FABI!!! *14* P.S..Hlavně se tu holky o něj neperte..stejně to nemá cenu..on není Čech takže asi bohužel žádná nemáme velkou šanci.. *3*
  • Fabi :-*

    ..*..lovel…*
    …..*..lovelovelo
  • Fabi..........

    Jo mám na něj mail, ale má holku...... ale můžete ho mít rádi...... však on vás má taky rád JENO RÁD!!!!! *3*
  • Ahojda

    Ahoj holky nemate nekdo jeho email???:)potrebuju se s nim na necem domluvit prosim kdyz by jo tak piste na muj meial:aja.LOVE.francova@seznam.cz *3* dekuju a peosim vazne mi ho poslete úokud ho nekdo ma je to dulezity tak se mejte ahoj a jinak je vazne supr :)
  • Re: fabi

    tak to asik tezko kdyz chodi se mnou!!!! *3* hOLKU BOHUZEL MA TAM MATE SMULU A MA ME:)ale jinka holky je vazne supr:)
  • denda88

    jeeeeeeeeeeee

    fabianupe uuuuuuuuuuuuuuza klucina hrozne hezouckej no je ploste boziiiiiiiiiii *14* *14* *14* *14* *8*
  • vladuskaa

    Fabi

    *14* áááááááá Fabianek je nááááádhernej!!mooooc *14* *14*
  • terezskao_o

    Re: fabian

    Jestli mas jeho mail tak mi ho pošli na muj mail:TerezskaLovely@seznam.cz nebo na icq:445883078 kuju *15*
  • Fabi

    nejdokonalejsi nejkrasnejsi nejuzasnejsi kluk na svete co bych za nej dala....klidne i mamu *14* *1*
  • fabi

    This is really the good boy. He very much good drummering !!!!!!!
  • fabianka1994

    =)

    Čauki holki! Nemá někdo z vás od Fabiho majlík? Jestli jo tak mi ho plsky dejte! Chtěla bych si s ním pokecat, když říkáte jakej je to GOOD kámoš!!!!! Předem děkuju zatím pa *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: fabian

    Dáš mi jeho email plsky plsky plsky plsky *3* *3* *3*
  • Fabísek

    I love you Fabi *14* *14*
  • fabian

    psala jsem ti na e-mail a doufam ze mi odepiss na otazku co nejdrive
    miluju the moc
    i love you
    vsichni: kdyz to tu pisete cesky tak si to asi neprecte je to nemec tak musite nemecky nebo anglicky poztm vam bude rozumet *4* *4*
  • Re: dívka

    jn nas klarecc lolec *9* *9* *9* *7*
  • xDxD

    Je to ještě děcko............
  • ydsd

    n1k4-->si věříš =D fabi my češky tě milujem nejwííííííííííííícccc *5* *14* nikdo jinej tě nemá radši než mi *4* *14*
  • fabi

    jako....fabi je muuuuuuuuuuuuuuuuuj takze vite co..........mate smuuulu:D *4*
  • Kraaaaaaaaaasa

    Mno tak ja Fabíka.....mám ráda protože ja si svýho prince nasla ale Fabík je strasne super klučína a to v tom ze 1)je nejmladsi clen NEMECKE skupiny
    2)ma krasny oci a vlasy
    3)umi hrat na bubny
    4)no proste je superrrrr *14* *14* *14* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit