Přejít na výpis diskuzí

Fabian Halbig

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeée

    všichni o něm řikaj že je moc vychrtlej ale je to lepší než aby byl nějaká beška je strašně úžasnej... *14* *14* *14*
  • emajlík

    achoj komu fabi odepsal na mejl???? *14* *14*
  • *Fabíííík*

    *Fabi*...Nejkrásnější,Nejvysně nější,Nejúžasnější a Nejfantastější Klučina na sWětě....SQělej ,přirozenej a přitom nádhernej....jestli někomu má patřit moee srdíčko,tak jemu...!! když ho Milujůůů ted,tak co bych kněmu cítila ,když bych snim chodila?.... *14* jestli mám věřit na boha,tak on bude mým bohem....I Lowing Jůůů *14* *14*
  • mtmmmr

    Fabí je strašně krásnej kluk.....strašně ráda bych se s nim seznamila *14* *14* *14* *14* I lOVe fAbi *14* *14*
  • Re: njn

    jjjjj..mas pravdu fabianek je opravdu mooooc krasny..nejkrasnejsi pod sluncem...I LOve you Fabi... *14* *14* *14*
  • njn

    FABIJÁNEK? *14* *14* nejrasnejsi kluk pod sluncem a hlavně ten jeho hlas a ten úsměv prostě se to nedá popsat je tak nádhernej že jen blbka by o něm mohla říct že je xicht.....škoda jen to že mi neodepísává a maili *9* *9* mám ho snad všude všude po mim pokoji jsou plakáty KP na tapetě PC ho mám na icq ho mám na mobilu ho mám na povlečení ho mám na mikyně je mám na sešitech je mám a kdyby sem tu měla vyjmenovat další věci tak by ste tu mohli bejt do rána *1* PROSTĚ MOJE LÁÁÁÁÁÁSÍÍÍ OOOOBLOOOVSKÁÁÁÁ *14* a taky mocinky kuju časáku BRAVO kterej mě s touto kapelou seznámil *3*
  • Re: hups

    fabik ja ten nejhezci kluk na svete ja ho strasne miluju!!!!!! *14* *14* a sem moc rada ze mi pise *14* *14*
  • :-*

    ach jo...že já enjsem němka..von ej tak překrásně rostomilej..fááq k zulíbání.. *8* *14* *14* já ho fáákt miluju.. *1* *5* *15*
  • Fabinek Miluju ho

    Fabi je ten jehezčí klučina.. *14* Moc super hraje na bicí a ráda bych se sním jednou sešla je moc hezkej *8* *14* *14* *14* Krasně zpívají *14*
  • Re: mrtěěěě

    to mas pravdu ze na svuj vek nevypada vypada o dost mladsii..!! ale to e fukk.. *5*
  • Fabii

    Fabi je fakt moooc kraasnej, roztomilej, sladkej a ja newim co estee.. *14* *14* noo sem byla pred dvema tejdnama v nemecku na ctrnact dnii a normalne tam kazdej druhej ma takej fabikovskej look to je good.. noo a jednou sem si takle sla do zabavaku a tam byl klucina, kterej vypadal upe jako Fabii no ja myslela ze se z nej poseruu mi upe spadla hubaa..!! *14* *14* sem z nej skoro slintalaa.. *14* *14*
  • mrtěěěě

    Fabi je strašně roztomilej, vůbec na svůj věk nevypadá. No a hrozně mi připomíná mýho kámoše Libora....neim proč, ale upe děsně... *3*
  • Begrüßung

    Kuckuck bin ich französisch!! *4*
  • Fabi je NEJQY ..

    HolQy HolQy ..FabiAnko si doost trapná *3* *15* JaQ tohle můžeš říct ..beztaQ si mu napsala a neodepsal ani řádku ..a tobě je to taQ líto že si to musíš vymyslet a psát to ..Je to ubohý !!Fabi je nejhezčí kluk na světě ..MILUJU TĚ *14* *14* *14* *14* *14* Fact Moc mmoc moc ...Jo HolQy nemá přítelkyni To je GOOD zpráwičQa *15* Ještě že jedu do toho Německa *14* *14* Zbožňuju Tě FabííQu ..Twá TerinQa z Mladý Boleslavi(13 let)
  • dívka

    Seš nejlepší a nekrásnější kluk na světě moc,mocinkO te zboznuju tvoje obdivovatelka Klára Kříčková 12roků
    MILUJU TĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *14* *14*
  • Fabi je nej kluk na světě...píšem si už dlouho...je to super kluk a super kámoš...můžu mu říct uplně wšechno... *5* A nedám na něj dopustit běda jak na něj někdo šáhne *13* tak to bude peklo *16* Tak zdar a Fabi je fakt frajer..jeho fotky sem dávat nebudu páč sou osobní..
  • hups

    hups ja nevim jak sem dat foto poradte pls *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit