Přejít na výpis diskuzí

Facundo Arana

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Facundo Arena je najlepší v telenovele Divoký anděl

  • Jeto strašně hezký chlap ,hoděj se k sobě nejen ve filmu ale škoda že asi nejsou i vreálu spolu ,snad ještě spolu natočejí nějaký nový serial s Milágros a Ivem z Divokého Anděla .,Přejujim aby v životě se jim splnili sny pokterích touží
  • jsi v realu s milagros
  • ja si mislim ze to ze je ivo krasny ve filmu je krasny i v realu
  • To byl šok ...!!! Nejdříve ho v vidíš úplně krásného a mladého ( v divokém andelovi ) a najednou pane bože je zarostlý jak prase... ale i tak má podobu ještě starého Facunda
  • Facundo arana byl krásnej za mlada nejhezčí v Divokém andělovi kde se mi taky líbí nejvíc měli by ho prohlásit za nejhesčího muže světa *14* *14* *14* *14* *14* *14* je úžasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ta nejlepsi vec co ste mohli udelat je serial divoki andel koukam to tet kazdi den
    • Mě se líbí Facundo arana divokým andělu a taky Natálie Oreiro a dívám se na to každéj den a moc se mi to líbí a jak se Ivo a miragroso5 do sebe zamilují je to moc pěkná telenovela a vše nejlepší k.nárok Facundo a když vil Mládej líbil se mi ale i tet je heskej :-)
  • Já miluju Facundu Aranu, od té chvíle jak sem se začala koukat na Divokýho Anděla tak se mi zalíbil. Facundo je krásnej muž ale když byl mladší tak se mi líbil víc. *14* Jen škoda že nemluví česky,škoda že Facundo mluví španělsky a nebo škoda že neumím španělsky. Divoký Anděl je můj nejoblíbenější seriál na světě. *14* *4* Škoda že Facundovi není 30 let ale i v tomhle věku je krásnej. *14* *14* *14* Akorát se mi kdysi víc líbil bez fousů. *1* Jo a ještě přeju ti k narozeninám hodně štěstí a zdraví a hodně úspěchů v kariéře. *3* *3* *4*
  • Hlavní fotografii jste teda mohli zvolit lepší vypadá na ni hrozně,Facu rozhodně zestárl ale pořád mu to sluší a má mnohem hezčí fotografie než je tato :-) Pořád je to sexy,charismatický a hodný člověk a skvělý otec :-)
  • happy birthday facundo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit