Přejít na výpis diskuzí

Facundo Arana

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm

    Spolu s Natálii Oreiro je fak super!!!!!!!!! *3*
    • Re: hm

      *13* To čumíte co jak umí drsně hrát taky by jste chtěli hrát slintáte jako rezavej chlup *16*
  • hamila

    vypadá jako..

    .tomáš berdych!! *15*
    • Re: vypadá jako..

      a toe zase kdo??
    • hamila

      Re: vypadá jako..

      http://www.fanpop.com/spots/hottest -actors/images/11199942/title/tomas -berdych-facundo-arana-twins-look
      • Re: Re: vypadá jako..

        Dekuji :) *3*
  • ahh

    ano je super mam ho rada cmuuk *14*
  • Já miluju Facundu Aranu, od té chvíle jak sem se začala koukat na Divokýho Anděla tak se mi zalíbil. Facundo je krásnej muž ale když byl mladší tak se mi líbil víc. *14* Jen škoda že nemluví česky,škoda že Facundo mluví španělsky a nebo škoda že neumím španělsky. Divoký Anděl je můj nejoblíbenější seriál na světě. *14* *4* Škoda že Facundovi není 30 let ale i v tomhle věku je krásnej. *14* *14* *14* Akorát se mi kdysi víc líbil bez fousů. *1* Jo a ještě přeju ti k narozeninám hodně štěstí a zdraví a hodně úspěchů v kariéře. *3* *3* *4*
  • Largo

    Chci se zeptat,jestli někdo nevíte zda hrál F.Arana v seriálu Largo. *7*
  • ....

    dlouhovlasej blondacek se sldkym usmewem a uchvatnym pohledem??ty jo kdo by odolal *14* náádhera..
    • Re: ....

      jj miluju dlouhovlasí blondáčky a ještě k tomu s modrýma očima *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nikitkat

    =*

    Vše nej *14* *14*
  • jardaparci

    arana...

    ...je kombinací Feliciana Lopeze a Tomáše Berdycha ! *15*
  • pls

    Pls nemate nekdo adresu na facunda aranu??uz sem ji hledala vsude *9* pls napiste!!!!!
  • ???

    TADY JE NĚKDO SILNĚ NA HLAVIČKU, ŽE *1*
    • Re: ???

      jako kdo???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit