Přejít na výpis diskuzí

Facundo Arana

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    nej nej nej

    Vše nejky Facundo, ty a Natalí ste prostě nejlepší v telenovelách,...!!! *14*
  • zestárl k nepoznání - na profilové fotce jsem ho zkoro nepoznala..taky jsem ho sledovala v tv,když byl asi o 15 let mladší,takže vypadal dost jinak ! *1*
    • až jsem se lekla jestli to není fotka někoho jiného,jinak stárneme všichni *3* ,přeju všechno nejlepší k narozeninám *14*
  • Hlavní fotografii jste teda mohli zvolit lepší vypadá na ni hrozně,Facu rozhodně zestárl ale pořád mu to sluší a má mnohem hezčí fotografie než je tato :-) Pořád je to sexy,charismatický a hodný člověk a skvělý otec :-)
  • prostě mňam..

    Fakundo je fakt super..je strasne sexy a ve scenkách s natalií oreiro je k sežrání..mňam..hned bych ho brala
    *14*
    • Re: prostě mňam..

      jo souhlasím s tebou je protě k sežrání *14* *14* *14* *14* *4*
  • chci jse jen zeptát

    Jéééjjj... uz tak dlouho jsem chtela nájst životopis acunda arana.... hehe viem,že to zne blbe ale chtela jsem se Vás neco zeptat... nemáte nekdo email na neho ?... díky... ak jo tak mi to napíšte sem na mú adressu ... missel2501@azet.sk ... Ďekuji moc krát... *3*
  • Ahoj, chci se zeptat, jestli jste mu někdo zkoušeli psát dopis nebo ho nějak jinak kontaktovat mailem, facebook atd.? Díky za odpověď. Můj mail xxx.yyyy@email.cz.
  • ááách

    Je to prostě kus chlapa:) Škoda, že se právě vedele něho každý ráno neprobouzím:) *14* *14*
  • Ivo..

    on vůůůbec není můj typ, ale prostě...jako Ivo v Divokým andělovi mě dostává dodnes...ta jeho pootevřená pusinka...asi bych si ho chtěla vzít *14*
  • si mi sympatak

    ako sa vola tvoja frajerka,???????????????? *14* *4* *4* *9* *9* *14* *1* *1* *5* *5*
  • your-darling

    :-)

    Všechno nej... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit