Přejít na výpis diskuzí

Facundo Gambandé

OSOBNOST 2.2.2014 
142 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak kdo věří, že Facu pořád chodí s Cande, tak vás musím zklamat. Cande už asi 3 měsíce chodí s Ruggerem. to je už oficiálně potvrzené. protože nedávno byl s nimi rozhovor a ptali se je tam, jak dlouho spolu jsou, a Ruggero řekl, že tak 3 až 4 měsíce. a to byl rozhovor teď v únoru.
    • Ty si nato len teraz prišla ? Veď to už každý vie.
      • Ne, neprisla jsem na to ted. Jen jsem psala tem, kdo si porad mysli, ze Facu chodi s Cande.
  • fůůůůůůj kamila a maxi ble
  • Je pravda ze chodi s Mechi??? *3*
    • Není, neboj. Facu chodí s Cande *3* *14*
  • čus ty reper čo si mysliš že čo si daky reper alebo čo furt chceš spúievat tie debilne reperovske piesne a tancu ješ dost čudne mal by si si vymysliet dake nove koky ahudu do violette a nos prosimta furt čiapku bez nej vyzeraš čudne *12* *16* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1* *9* *13* *10* *11*
    • Trouba
    • nauc se psát prosimta se nepise dokopy ale takhle: prosim te
    • jžš ti hrablo nebo co vika??? bože jestli ti to nnedošlo tak on ty písničky zpívá protože dostal takovou roli a jestli to nechapes tak si zajdi k psychoušovi at te vyleci *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Jsi fajn ale hlas falešný
  • Promiň ale nebude koncert a ani 4 čast Violetty. Koncert nebude, lebo na poslednom Jorge Blanco (Leon). Si vintknul nohu. Kým mu nebude dobre, a bude moct tancovať tak asi bude koncert.
    Zatiaľ ahoj.
  • V české republice nebudu ani neprijedu protože už nechci hrát v violette tak mi už nepište
    • ale proč facu si skvielí herec. *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Facundo mam ta rada. Mne sa pači ako sa nosiš. Tie čiapky sa mi najviac pači. Mne sa pači ako tancuješ si velmi dobri kcela bi som tak tacovat
  • HADAJTE. Facundo ma tetovanie. Ma ho na žebrach. Vizera to ako ležiaca osmicka.
    • Ano mám tetování zlobí mí preklodac .
  • vy každý sa goli stranke hadate vy ste sisi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší