Přejít na výpis diskuzí

Falco

OSOBNOST 31.12.2006 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Falco a vyjímečně dobrá písen "Out of the Dark"...

  • Přátelé, pokud v létě už bude lepší situace ohledně Covidu, rád bych si letos udělal autem výlet do Vídně, zúčastnil se tam prohlídky studia Ö3 a podíval se k Falcovu hrobu. Pokud by se někdo chtěl připojit, předběžně a nezávazně se ozvěte. Jel bych ze svého bydliště v Táboře. 

    Ahoj, zdravím F. fanoušky. Tomáš

     

  • Lidičky zlatý, já jsem se právě dozvěděla, že Falcovo poslední vystoupení proběhlo v ČR v komplexu Excalibur City u Znojma. Bylo to na silvestra 31.12. 1997. Jestli to je vážně pravda, že jeho poslední vystoupení proběhlo u nás, tak to je fakt pecka. Jestli někdo k tomu máte víc informací, tak to sem prosím napište. Děkuji.

  • Milujem Falca a budem ho milovať až do smrti.Bol to jedinečný hudobník a nádherný muž.Len jeho zásluhou som sa naučila po nemecky.Nikdy ho neprestanem velebiť a robiť všetko pre to,aby ľudia okolo mňa vedeli,že Falco nie je iba lietajúci pes z Nekonečného príbehu,ale predovšetkým fantastický hudobník,ktorého hudba ovplyvnila život celej jednej generácie.Silvia.
  • falco bol najlepsi spevak nikdo nespravy take pecky jako out of the dark egois amadeus .teras vecinu hraju v medijach len ten negerky stil ktory nestoji ani za cent
  • FALCO bude žít, dokud na něj nezapomeneme - a to se nikdy nestane!
  • KUK:-)ja ziju...jsem take narozena 19.2.1957,ale jsem zena,zitra bychom meli narozky,vid FALCO... ja nezapomenu,jsi tu stale s nami v tech svych genialnich pisni...Jeany *14*
  • Jste vážně,vadný mě bude 40.let Falca beru jako vzor pop-music,a kdo jsi šnupl to jste byli oba dva co tvrd že je živej *15*
  • ...no tak tedy čtu tady ty příspěvky...no a těžko o tom mluvit,Falco live FOREVER...ale myslím si, že ne každý chápe to, co se v něm asi odehrávalo.Málokdo má hudební cit natolik velký,aby vycítil z jeho textů skutečnou podstatu *4*
  • Falco

    Dobry den ten kdo videl Falca ziveho je stejny jako ten kdo tvrdy ze videl Elvise jeho pamatce cest a myslim ze dokazal v hudbe mnoho dobreho a plno novych stylu od kterych se ucilo hodne jinych ikdyz to byl arogatni chlap narozdil od nas v hudbe jeden z nejlepsich

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit