Přejít na výpis diskuzí

Falco

OSOBNOST 31.12.2006 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Falco není mrtev

    Měl jsem štěstí vidět Falca je Živ a zdráv na jednom ostrově,ale nemohu říct kde chce mít klid od lidí.
    • Samozřejmě,že není mrtev.Ziv a zdráv sedí zrovna vedle mne a hlasitě nadává na počasí.Povídal,že se vrátí znovu na scénu.Kdy to bude,zda-li letos,či napřesrok neupřesnil.Je stále ještě v šoku ze smrti zpěvačky Amy Vínovýdům,kterou platonicky miloval a obdivoval.Všechny Vás pozdravuje a těší se na bombastický comeback.
    • tak to vubec
    • Bylo by fajn, kdyby byl na živu, mám ráda jeho písničky i ten arogatní výraz, ale nevěřím tomu. V r. 2008, byl v Rakousku koncert k výročí jeho smrti, tam byl taky viděn, dokonce jsem vyděla i fotku. Podoba neskutečná, opravdu to byl Falco ale o 10 let starší. Ale že by si přišel na koncert. A všimnul si ho jeden člověk????? Slyšela jsem že žije v Karibiku.
    • Re: Falco není mrtev

      radči nekecej........
    • Re: Falco není mrtev

      Ty sis šňupl víc koksu během příspěvku víc,jak Falco za celej život:-)).Možná,že to byl Yetti,ale ty sis ho s ním spletl.
  • Na...

    těším mě, že i v českým prostředí se najde neco o Falcovi, ale moc mě nepotěšilo CO se tu najde... Falco patřil k Austropopu a Neue Deutsche Welle, o žádné rakouské vlně sem nikdy neslyšela, ale fajn - může být... Taky nevím esi to co dělal mělo blízko k disku... a nechápu proč je Nachtflug označovaný jako propadák, když bylo - stejně jako Wiener Blut - jedno z jeho nejlepších alb! Jasně, možná se neprodalo tolik kusů CD,ale pro jeho fanoušky to musí být stejně cenný jako Falco3! Myslím, že je taky smutně poukázaný na to, že se snažil prosadit v americe - on se tam prosadil! alles liebe yva
  • Hans Hollzel je nejlepší zpěvák, co kdy žil!!!Bohužel v mym okolí ho moc lidí nezná, což je obrovská škoda, ale já ho budu propagovat, co to půjde *3*
    • Re:

      Ano,Falco byl vážně skvělý,lepší než ti dnešní zpěváci a je škoda že umřel. Můj táta ho měl moc rád ale taky už umřel na nemocná játra ale vždy když slyším písničku Jeanny tak si na tátu i Falca vzpomenu,ale škoda že jsem Falca nestihla vidět naživo,umřel totiž když mi byly necelé tři roky...ach jo! *9*
    • kvakva

      Re:

      Také souhlasím, ten člověk měl charisma a písničky vymakaný
    • Re:

      Úplne s Tebou súhlasím. =) Nevedela som že je tak vela ludí ktorí milujú Falca. Je to pravda, aj v mojom okolí ho pozná iba málo ludí.
  • pohreb

    Mrknite štyri fotky z pohrebu:

    http://www.funtalfoto.c om/gallery/thumbnails.php?album=sea rch&type=full&search=falco
  • safulik2

    Krasne pisne

    Byla jsem na tom filmu a byl opravdu skveli. Kdyz jsem slysela jeho piisnicky tak jsem se do nich zamilovala a od ted uz je posloucham .. *14* *14* Je proste skveli
    • Re: Krasne pisne

      kdy se promita v cr????
  • falco-přispěvek

    falco byl jedinečnej zpěvák,mně osobně se libi jeho pisničky,a rad si je poslechnu,akorat je velikanska skofa že už tu není mezi námi,nu co se da dělat,takovej je život,myslim že kdyby eště žil,pořádně by to tu rozproudil,jojo,falco se stal legendou,ja sam použivam jeho pseudonym,mam ho ako veskery přezdivky,na mailu apod....,chtěl bych byt ako on,a v životě dosahnout všeho,ceho dosahnul již zmiňovany borec,mistr FALCO *4* *4*
  • Dotaz

    Chtel bych se zeptat,meli jsme v praci rozepri.Kamarad tvrdil,ze Falco zil v USA a tam take pri automobilove nehode zahynul.mohl by mi nekdo rict,jestli je to pravda?Byl jsem presvedcen o tom,ze zil v Rakousku.Dik za odpoved *9*
    • Re: Dotaz

      Falco se narodil ve Vídni, střídal pobyty v Rakousku, Americe, měl vilu v Dominikánské republice, kde také při autonehodě zemřel.
  • Kerej debil psal ten životopis?

    Vždyť je to samej nesmysl! Každej fanoušek nad tím zapláče nebo se rovnou zebleje! Autorovi vřele doporučuji zjistit si pravdivá fakta. Ono opisovat z komerčního kompilátu, byť vyšel v knižní podobě jako encyklopedie, se nemusí vyplatit. *16*
  • kvakva

    Falco je jednička

    V dobách, kdy mé spolužačky a kamarádky žraly Lunetic, Kelly Family a Hanson, já slintala doma u kabelovky nad klipama Falca.. Asi jsem ňáká divná ;-) . Patřím k mladší generaci a mohu říct, že mí vrstevníci naprosto nevědí, kdo je Falco.. A nebo nesnáší němčinu... *7*
    • Re: Falco je jednička

      ahoj,nelze se tvému nadšení divit.FALCO je ve srovnání s citovanými skupinami o mnoho tříd výš,a k těm co nenávidí němčinu : většinou se jedná o omezence poslouchající např.Kabát a muziku podobné úrovně a jejichž obzor nedosahuje moc daleko od hokeje.
      p.s. byl jsem osobně na FALCOvě pohřbu a vlastním i komplet jeho discografii.

      s pozdravem Petr
      • Re: Re: Falco je jednička

        souhlas *5*
      • Re: Re: Falco je jednička

        jo, taky jsem z mladší generace a Falco je pro mě prostě king. Lunetic a spol verbeš? Nebo kabáti? to nejsou hudebníci ale pouhá snaha na sebe upozornit. Je vážně škoda že Falco není mezi námi, protože jestli už tenkrát měla jeho tvorba takový rozmach a styl, tak mi pověste, jak by asi mohla vypadat dnes... *14* Víte jakou mi dalo práci dát dohromady komplet discografii? Ale vyplatilo se.... *5* Falco bude znám ještě hooodně dlouho
      • Re: Re: Falco je jednička

        no, taky patřm mezi omezence, který poslouchají Kabát a koukají na hokej, ale zároveň mám hodně ráda Falca a jeho písničky *1* *1*
      • Re: Re: Falco je jednička

        Der Kommissar je písnička,která prochází časem zcela bez újmy. Už nástup je úžasný a vždycky mě dostane,i když jsem tu písničku musel od 80tých let slyšet tisíckrát.A Falcův hlas,když zpívá německy,nemá ekvivalent. Falco je zjevení.
      • chickuita

        byl to borec

        Byl to nejlepší zpěvák,dneska jsem poslouchala vienna calling a der kommissar,ty jo řeknu vám velmi dobré písničky!!!! *1* *1* škoda že tu nezůstal dýl,ale aspon má nádhernej hrob...
  • falco showman

    Mě se na něm vždycky líbilo takový noblesní hochštaplerství,asi to ani nemusel moc hrát, a jak si občas během písničky ulízl vlasy dozadu.Borec!!!
    A skvěle frázoval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit