Přejít na výpis diskuzí

Felipe Massa

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victori

    massa je winer děkuji věrný fanda *16*
  • Felipe Forever

    Felipe je prostě neeeeeeeeeeeeeej *14* *14*
  • Massik

    Massa je dobrý ale občas by mohl přidat.Ted
    když je u Ferrari Kimi ten ho snadno převálcuje.Letošní sezona se mu moc nepovedla uvidíme se ukáže v r.2008. *3*
  • PLSSS

    prosim vas kde tady sezenu fotky felippeho?????dekuji moooc *9* *8* *9* *14*
    • Felipe do toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Felipe jsi můj velký fanda a děkuju Ti,že jsi pomohl Michaelovi,když ještě závodil a pomohl jsi také Kimimu takže Ti patří veliké DÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *15* *4* *1*
  • diiky

    jee diky moc za toho felipeho ze ste ho tu supli, ale mohlo tu byt vic fotek ale jinak OK! *3* *4* *1*
  • ne že by mi to nějak vadilo, já jen že tady to moje nevydrželo ani 2 dny, a hlavně že jsem pak přišla kvuli tomu pozdě do školy když jsem to psala *1* no ale to je jedno *3* ale je dobře když někdo bude zakládat i jiný profili, protože než jsme se do toho z kamarádkou pustili tak tu byl jen schumi, kimi a alonso *9*
  • Sorry

    Promiň jestli jsem se tě nějak dotkla, ale podle mého názoru, je tu tenhle portál kvůli tomu, aby se lidé o slavných osobnostech dozvěděli co nejvíc a tak jsem k tomu něco přidala. Prosím, neber si to osobně, mě zase připadá smutné, že jsem se snažila něco doplnit a někomu to vadí, protože ten profil je prý "jeho" a tak to bere jako urážku. Byla jsem tu asi podruhý a připadalo mi hloupý aby tady byly 2 profily od stejný osobnosti, ale propříště ty "tvoje" profily nebudu nějak doplňovat a radši udělam nový, když už vim že si to takhle bereš. Když budeš mít ještě nějaký problém tak mi napiš na maila *4*
  • jako nechci nic říkat, ale massa je můůůůůůj *4* nemyslim v tom smyslu, že on je můj, ale že jsem si ho tady založila i napsala životopis jako první. Aby si ho někdo založil sám, to Vás ani nenapadne. Ale jen co tak učinim já, za dva dny mi to někdo snaže a přepíše po svym. Nikomu nic nevyčítám, jen mě mrzí že má námaha byla na nic *5*
    • lucinecka13

      Re:

      ty jo jestli ted nevyhraje ten titul tak se picnu *8* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit