Přejít na výpis diskuzí

Felipe Massa

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj

    jo Vettel je fakt dobrej to jak předjel Hamiltona to bylo jako fakt užasný a ne že ne. Hele Muph ty se nabíjíš? Si náký monstrum poháněný zprávama o tom jak je hamilton nesprávný a massa užasný? No to ti moc nezávidim čovečé...no jo výmluvy, výmluvy, výmluvy...ty to nikdy nespolkneš... *15*
  • sandralombardi

    ...

    Jděte se všichni vycpat vy co obhajujete Hamltona *10*
  • barselka

    newim

    doufám že až kimi pude jezdit rallye takže pude k ferrari vettel proto že je dobrej že předjel hamiltona v ohodně horšim autě *1* *1* *1* *1*
    • sonja95

      Re: newim

      to spíš massa by měl jít pryč z formule.
      • mathy93

        Re: Re: newim

        jo jasny takze ty by jsi chtela aby odesel Massa jo?Ten kterej loni bojoval do posledni chvile o mistovskej titul?To snad ne! *5* Felipe je jednicka ...a ja a jsem rada ze je ve staji Ferarri a doufam ze tam este dlooouho zustane... *3* *5* *14*
  • ehm...

    hele Muph je jasně vidět jak nás tu provokuješ a musim říct je to moooc vtipný! Pokračuj! *1* ale fakt je škoda že nejezdí Šumi to by Hamilton valil bulvy! *15* Ty jo to by byla prča! *1* a ten výkon Vettela to bylo něco! Takhle předjed hamiltona ještě k tomu skoro v cíli tak to chce potlesk! *1* a ještě pořád neplatí že mistr světa je nejlepší jezdec světa jo? Jestli ti to nedochází tak chápu že asi to nechápeš no...ale jako bud vklidu piš dál je to vtipný a mooooc! *15*
    • Re: ehm...

      Supééer další marný pokus o psychologický krok *1* , nabíte mě stále víc *1* ....no ale platí to samé, výmluvy, výmluvy, výmluvy, výmluvy...vy to nikdy nespolknete *1*
  • tataři

    Skvěle pokračujete *1* , nejprve ,i kritizujete jmeno a potom ty stálé výmluvy - on je klikař, suchý gumy, neumí jezdit...kdyby byl někdo lepší je mistr světa. Smiřte se s tim děti...vtw když vidim jak to český řepy žere, tak je mi ten výsledek stále milejší *15*
    • sandralombardi

      Re: tataři

      jo a je ještě někdo lepší než Hamilton-SCHUMACHER ten by mu to natřel ale boužel už nejezdí
      • Re: Re: tataři

        jj čekal sem že poznámka "sem chodí ti co mají Massu rádi". Kdyby se tataři z tohodle fora nenaváželi do Hemiltona, tak tu nejsem. No ale stále tady jsou výmluvy, nikdo tu nemůže pozřít co dokázal za 2 roky mladej, černej Brit. Já věděl, že národ závistivejch debilů nikdy nezklame. *1* Pak napíšete, že mu nemáte co závidět a půjdete si otevřít bráník ve slevě užírajíc se jak je nespravedlivý, že ten mladej hajzl vydělal za rok 120mega, život je krásný *5*
  • bla

    to jo...hele ty Muph nebo jak se to menuješ. Nejsme tataři. Řikáš že má hrozný nevíhody ale stejně vyhrává tak že je to prostě nejlepší jezdec F1 na světě ale to se pleteš *13* Je fakt že měl velký štěstí když před cílem to Glock zvoral na suchejch gumách. Kdyby nebylo Glocka tak je Hamilton druhej a mistr je Felipe.
  • mimi.for.love

    :o(

    bylo mi hrozně moc líto, že titul mistra světa nevyhrál Massa. proti Hamiltonovi nic nemám, je to celkem fajn chlap, ale když vyhrál on, bylo mi Massi tak strašně moc líto a byla jsem na něj šíleně naštvaná. twen titul si prostě podle mě víc zasloužil Massa než Hamilton... *9* *13*
  • hehe

    Je krásný sledovat a radovat se jak vás sere nový mistr F1. Podívejte tataři - Hamilton nemá zdaleka tak dobrého teamového kolegu jako Massa, nemá tak dobrý auto, komise se na něm vyřádila v Belgii a on i přesto vyhrál...ničím nepřebijete holý fakt, že je to nejlepší jezdec současnosti. Brečte dál a nadávejte je to velmi zábavné *4*
    • mathy93

      Re: hehe

      Co?Co je to za keci ze Hamilton nema zdaleka tak dobreho teamoveho kolegu jako ma Massa? *1* Oba jsou dobry a rekla bych ze jsou i na stejne urovni...
      Proste te jenom vytaci ze jsou tu lidi ktery maj Massu radi a prali mu titul... *5* Verim ze Massa se zase bude casto objevovat na stupnich vytezu!! *4* On je tu nejlepci jezdec .. *3*
    • Re: hehe

      ja si myslim že hamilton neni šampion proto že je nejlepší ale protože měl holt štěstí, navíc ho před celim světem ztrapnil fakt, že ho předjel Vettel s horším autem a navíc by šampion nebyl kdyby se 500 metrů před cílem nedostal před Glocka na suchých gumách! Takže Hamilton podle mě není šampion, ale zatracenej KLIKAŘ *10*
    • Re: hehe

      Tak to teda není! Když se jede nějaký těžší závod, tak to se teprve ukáže, jak kdo umí jezdit. Např. závody na vodě... kolik jich na vodě letos Hamilton dojel??? Moc ne...A nebo třeba jubilejní noční závod... Kdo ho vyhrál??? Hamilton to nebyl! Zdaleka není nejlepší. Třeba Veetel, kdyby měl Hamiltonovo auto, tak se taky pere o titul!
  • barselka

    stek

    já řvala jak želva když prohrál sem měla strašnýho steka na hamiltona a určitě to příští rok vyhraje Massa protože je fakt dobrej a eště furt je mi do breku když myslim na to že to vyhrál ten čurák a příště určitě natrhne hamiltonovi prdel *10* *16*
    • Re: stek

      to sou má slova *3*
    • heath.4ever

      Re: stek

      máš úplnou pravdu..hamilton je debil,měl vyhrát massa;)MILUJU HO;)
  • GO

    ne byl ale on stále je dobrej a příští rok to zvládne a vyhraje titul! *4* A nákej nafoukanej Hamilton ať se třeba zblázní-bylo by to nejlepší! *3* Hamiltona nesnášim a moci fandim Felipemu a Kimimu! Příště to Felipe zmákne! Věřim mu! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit