Přejít na výpis diskuzí

Felipe Massa

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mathy93

    vše nej

    Doufam ze narozky poradne oslavis vyteztvim ve vc Bahrajnu *3* Držím palce *4* *14*
  • sandralombardi

    Narozky

    Vše nej!! *4*
  • escarlate

    Happy Birthday

    Happy Birthday!! *4*

    .............
    A jinak souhlasím s těmi, co říkají, že Hamilton titul dostat neměl. Přijde mi hrozně arogantní... Už jenom to, že si pořídil to SPZ na auto za X milionů mi přijde nafoukaný. *13*
    • Re: Happy Birthday

      nafoukanej neni a určo je lepší než masa kdyby nebyl tak je massa první ne
      • Re: Re: Happy Birthday

        jasněěě vždycky de jen o to jak kdo umí jezdit v F1 co?!!!...to určitě...
    • mathy93

      Re: Happy Birthday

      Ahoj... to rozhodne mam na to stejny nazor a co se tyce toho titulu tak taky... Felipe si ten titul ROZHODNE ZASLOUZIL!!!Bylo mi ho strasne lito... Ale snad se zpamatuje a ukazejim...
  • 1michelino1

    narozeninyyyyyyyy

    Happy Birthday *1*
  • gabi5111

    Všetko naj

    Všetko najlepšie Felipe a nech sa ti už konečne darí...
  • marsha

    FELIPE MASSA

    Brawn gp jsou sice rychlé..ale taky taková formule potřebuje dost dobrého řidiče a ti jsou je u FERRARI ..FANDÍM MASSOVI,ON SI TY TITULY ZASLOUŽÍ. *3*
  • Nikisek

    Massa e 1 e sperare da vincere e hamilton perdere *14*
  • hanelka

    hmnm

    ma strasne krasne ocka skoda ze nevyhral...fandim hamiltonovi a troska aj Felipemu len hamilton je u mna number one....bolo mi ho troska luto ked nevyhral...dufam ze v novej sezone sa mu bude darit viac.. *15*
    • Re: hmnm

      hamilton x massa..........chápeš? *3*
  • ajina

    Felipe Massa je nejlepší clovicek ve formuli je to sympatacek a umi dobre jezdit *14* Jen me sere ze nevyhral ale ze to tele a debil hamilton jo hamilton je prasak *8* Massa the best *14* *14*
  • no

    Muph hele ty už sem nepíšeš? Už se asi "nabil" na maximum *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit