Přejít na výpis diskuzí

Fernando Alonso

OSOBNOST 31.12.2006 
176 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • karting

    ahoj

    Ahoj Fernando má fakt nádherné oči on má nádherné všechno..příští sezónu vyhraje titul. Massy mi bylo fest líto titul měl mít on škoda že to Glock do těch dvou zatáček neudržel. Papaa pište *3*
  • nej borec!

    ahojte všichni!
    Ferda je nepřekonatelnej a příští rok má titul jasnej!nejlepší pilot = el nano!Bože ten chlap má taaak nááádherný oči! *14* *14* *1*
  • minka

    !!!

    A stejně je Ferní nejlepší! Sice titul moh vyhrát Massa a né Debilton,ale tak nevadí...Pokud bude mít Alonso příští rok formuli,jak letos na konci sezóny, tak to bude příště on, kdo zase vyhraje!
  • Nej jezdec F1

    todle je nej chlap na světě někdy by sem si snim chtěla popovídat je krásnej a jezdí fantasticky! *14*
    A Hemilton fuj tajbl *9*
    Vždy když jezdí závod mu fandim i když je třeba 12 je to jedno vždy věřim že se zase dostane na rvní místo!!!

    zbožňuju ho a kdyby ste někdy někdo našli stránku kde si s nim dá pokecat tak se ozvěte! *14* *14*
  • petri

    Ahoj Fernando je borec

    a Massa musí získat titu. Jo a Fernando řekl španělským novinám že pokud bude moct pomoci tak pomůže Massovi. Nejlepší na Šanghai bylo jak Fernando tam byl v přímém souboji kolo na kolo s kovalainenem a nepustil ho, proto pak kovalainen nemohl krýt záda hamiltonovi hmm.. ale stejně hamilton vyhrál tak to je na nic!!!!!!!!! těším se na brazílii Massa to musí dát ale sedum bodů ztráta je docela dost papa a pište *1*
  • jj

    jj alonso je fakt dobrou fandim mu taky ale ne tak jako kimimu a massovi ale je fakt dobrej. Prej že se bude snažit pomáhat massovi aby získal titul massa a ne hamilton! jo a taky že ten titul massa získá a hotovo! *1*
  • petri

    Ahoj proč tu nikdo nic nepíšete?

    Jsem zvědavá jak dopadne Šanghai... mohl by Fernando zase vyhrát a doufám že titul nebude mít hamilton protože si ho Massa zaslouží mnohem mnohem víc nežhamilton.Pište tu papa Petra
    • karting

      Re: Ahoj proč tu nikdo nic nepíšete?

      čau petri Fernando je prostě borec. *3* *3*
  • petri

    Fernando je nej

    miluáju ho *3*
  • Pefektní

    Alonso je prostě nejlepší jezdec světa. Pokud by měl od začátku sezony konkurenceschopné auto, mohl bojovat o titul. Vždyť Alonso vyhrál 2 závody, stejně jako Räikkonen!!! Navíc vyhrál více závodů než Kovalainen s McLarenem nebo o titul bojující Kubica. Navíc na Koviho ztrácí jen 3 body, na Heidfelda 8. Doufám, že to Renaultu vydrží co nejdéle a Alo u Renaultu zůstane. Jinak já ho budu podporovat vždycky, ať o něm píšou cokoliv.
    Takže držím palce.
  • petri

    Je fakt nejlepší

    ahoj zdravím všechny:-) Fernanda úplně miluju. Úplně se teďka v Renaultu zvedli amám velkou radost. Přála jsem mu to protože si to zaslouží (na začátku sezöny to nebylo nic moc a Fernando se trápil) ale teď je to úplně jinak!!!!!!! Mám ho ráda a budem ho všichni podporovat. Uvidíme co bude v Číně. papa Petra *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší