Přejít na výpis diskuzí

Fernando Alonso

OSOBNOST 31.12.2006 
176 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fernando CAMPEON

    Fernando je prostě skvělej. Je to jeden z nejtalentovanějších pilotů, které jsem kdy viděla. Umí předjíždět i na tratích,kde to zpravidla nejde, je perfektní na vodě a skvěle umí přizpůsobit auto pneumatikám. Má super jízdní styl. Vloni u McL byl pod velkým tlakem, který by nikdo z nás neustál. Fernando to zvládl ještě na výbornou. Pro mě je to hrdina a nejlepší jezdec F1. Každý má právo na názor, ale myslím, že příspěvky typu Alonso je vůl atd. jsou totálně pod úrovní. Fernando, přeju ti jen to neeej.......... *5* *5*
  • Ať mu to dobře jezdí

    Panu Alonsovi přeju aby se stal nejlepším pilotem F1 v letošní sezoně.
    • Re: Ať mu to dobře jezdí

      Taky Fernandovi přeju jen to NEJ, protože je to pilot, kterej má fakt talent a podle mě v budoucnu Renautl opět dotáhne až na vrchol. A vyhraje titul *4*
    • PATRIK

      SCHLAD SE VODOU TO SE NIKDY NESTANE *5*
      • Re: PATRIK

        ale stane!sice né letos,ale v budoucnu se mu podaří znovu vyhrát a bude mít hattrick
    • Re: Ať mu to dobře jezdí

      To se sice nestane, ale přála bych mu to! Je to sympaťák a umí jezdit. Mít lepší formuli, jako třeba Ferrari, tak je jistým mistrem světa! *3*
  • tss

    krypl je to
    • Re: tss

      zas jedna chytrá hlava co *13* *8* *16* *5* ty máš asi sám nějaký nevyléčený komplexy co!?
    • Re: tss

      jako ty *3*
      • Re: Re: tss

        ty zas magor, no:D
        • Re: Re: Re: tss

          Fernanda moc miluju hodne mu fandim *14* preju mu hodne stesti a budu ti vzdycky fandit.Moc a moc ho miluju *14* *4*
        • Re: Re: Re: tss

          Já jsem úplně normální, chychtrý a soudný člověk! *13*
          • Re: Re: Re: Re: tss

            soudný to jo:D.. no, ale to ostatní...;):D
            • Re: Re: Re: Re: Re: tss

              to ostatní taky!
  • nejlepší

    je nejlepší ve všech směrech
  • blog

    koukněte se sem je tu spoustu fotek fernanda =D www.f1car.blog.cz

    mno je to můj blog jen tak pro info *14*
  • nej

    alonso jeprostě neeeeeeeeeeeeeej přiznejte to ..hamilton je proti nemu nic *5*
  • Alonso

    Hej lidi, co máte pořád s tím, že je Fernando krásňoučký a roztomiloučký??? Jo, vypadá dobře, ale přijde mi blbý sem psát jak Fernanda strašně žeru a že je nej a nej a krásný atd. Nechcete hodnotit radši něco jiného?? To je takové primitivní hodnotit, jak vypadá. Není to model, ale sportovec. Každý, kdo se na něj podívá vidí, že vypadá dobře. S tím McLarenem to po... Byla to životní chyba z obou stran. Fernando tam nemá co dělat. Zdá se, že to obě strany pochopily a dohodly se, že to skončí. Že Fernando odejde. Hodně štěstí McLarenu bez Alonsa. *1*
  • hej Ferní je nej

    hej hej Fernando je nej *14* .škoda že měl problem jinak by odojel všch zavodech. *14* *3* *15*
    • Re: hej Ferní je nej

      ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI ALI *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • chachaa

    Ale co se to dneska stalo s krásňoučkým a nejnejnej Alonsíčkem ??? Noo ??? Jaksi nezvládl závod, nee ??? Hajzlík jeden! To je odplata za to, že hctěl podplácet McLaren, aby byl vždy lepší a rychlejší z depa než Lewis ! Tak to má. A teď se může tak akorát vysrat na titul. *16* *5* *5* *15* *15*
  • :-****

    Ferny je prostě nejlepšejší a hlavně nejhezčejší pilot F1! *14* *14*
    P.S.: Doporučuju tyhle webovky věnované jen a jen jemu: http://www.alonso-fans.estranky.cz
    • Re: :-****

      Alonso vyhraje protože je nejlepší a nejrychlejší *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší