Přejít na výpis diskuzí

Fernando Colunga

OSOBNOST27.2.2007 19:56
18 příspěvků

Fernando Colunga Olivares, u nás je známý pod uměleckým jménem Fernando Colunga. Jméno Fernando dostal po svém otci Fernandovi a příjmení Olivares podle rodného jména svojí matky, Margarithy Olivaresové. Přesto, že se narodil v Mexiku, pochází ze starobylé španělské šlechtické rodiny.Proto jeho rodiče mají titul Don a Doňa. Fernando se už od dětství toužil stát hercem, ale jeho rodiče trvali na tom, aby vystudoval vysokou školu. Jeho rodiče stáli pevně na zemi, i když měl Fernando od dětství herecký talent. Fernando úspěšně dokončil studium ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Esmeralda je dobrá telenovela
  • happy birthday fernando
  • fernando happy birthday
  • fernando happy birthday
  • Feliz cumpleaňos *3*
  • happy birthday fernando
  • najkrajsi a najsexy herec co sa telenovelovych krasavcov tyka *14* *4*
  • je to užasný herec *14*
  • i love this actor awwww he is hadsome woooow awwww
  • celebrita222

!! lidi áách!

Lídíííí! Bože můj to je božský muž! Jak je na tý fotce na pláži s tangama!! Ach bože, já myslela že roztěču jak je nádhernej! SNIM BYCH HEKALA (Š*U*K*A*L*A) OD RÁNA DO VEČERA AŽ BY HO TO BOLELO! :D :-** áách! Tak vypracovanej a malýho ho rozhodně taky nemá! je to vidět na těch tangách! oh ooh
    *14* *14* *8* *8* *14* *14* *14* *16* *16* *16* *14* *14*
    • Veru, pošteklil by som mu jazykom žaluď, až kým by mi nevystrekol do pusy svoju lahodnú, bielu mrdku.
    • Re: !! lidi áách!

jsi normální?? jed na Miami má tam dům,ne jen v Mexiku..tam ho můžeš potkat,ale s tebou se nebude zahazovat,ty důro! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit