Přejít na výpis diskuzí

Fernando Colunga

OSOBNOST 27.2.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carlosa

    Prodám nové věci z Fernandem colungem pokud máte ráda tohoto herce stačí poslat e mail colunga@post.cz děkuji Kroupova

  • Carlosa

    Pro fanoušky Fernanda colungi prodám nějaké věci s ním pokud budete mít zájem stačí napsat napsat na email colunga@post.cz děkuji Kroupova

  • Carlosa

    Pokud máte ráda tohoto herce prodávám s ním spoustu věcí pokud budete mít zájem o Fernanda napište mi e mail colunga@post.cz děkuji Kroupova

  • Carlosa

    Pokud máte ráda tohoto herce farnanda colungu prodávám spoustu věcí s tímto hercem. Prosím pokud budete mít zájem kontaktujte mě e mailem colunga@post.cz. děkuji kroupova

  • Luky1987
    Esmeralda je dobrá telenovela
  • happy birthday fernando
  • fernando happy birthday
  • fernando happy birthday
  • Veru, pošteklil by som mu jazykom žaluď, až kým by mi nevystrekol do pusy svoju lahodnú, bielu mrdku.
  • Feliz cumpleaňos *3*
  • happy birthday fernando
  • najkrajsi a najsexy herec co sa telenovelovych krasavcov tyka *14* *4*
  • je to užasný herec *14*
  • Ja presne tak isto :-)
  • i love this actor awwww he is hadsome woooow awwww
  • Re: !! lidi áách!

    jsi normální?? jed na Miami má tam dům,ne jen v Mexiku..tam ho můžeš potkat,ale s tebou se nebude zahazovat,ty důro! *3*
  • celebrita222

    !! lidi áách!

    Lídíííí! Bože můj to je božský muž! Jak je na tý fotce na pláži s tangama!! Ach bože, já myslela že roztěču jak je nádhernej! SNIM BYCH HEKALA (Š*U*K*A*L*A) OD RÁNA DO VEČERA AŽ BY HO TO BOLELO! :D :-** áách! Tak vypracovanej a malýho ho rozhodně taky nemá! je to vidět na těch tangách! oh ooh
    *14* *14* *8* *8* *14* *14* *14* *16* *16* *16* *14* *14*
  • Fešák

    Nejhezčí herece,je fakt k zulíbání.......:-) Taky bych ho chtěla moc poznat,ale to asi jen tak nebude možné. Každopádně mě okouzlil.....je Boží....Jinak mu přeju všechno nej opozděněn k narozeninám..... :-) ;-)
  • angela.a

    Spapat ho

    Nejradši bych ho snědla...Strašně moc bych ho někdy chtěla poznat...od roku 1997, kdy jsem poprvé viděla Esmeraldu, jsem se do něj "zamilovala". Ten jeho pohled, páni, takový oči...WOW...Jinak všechno nejlepší :**
  • Re: cholito.15

    Absolutní souhlas, neskutečné charisma a pohled očí. Sleduju ho už od roku 1997, kdy poprvé jela Esmeralda. Do dnes mě zájem o jeho osobu neupustil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit