Přejít na výpis diskuzí

Filip Blažek

OSOBNOST 8.2.2007 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl jsem včera v divadle a byl jste Filipe ,fakt skvělej,blahopřeju a ať Vám to vydrží dlouho...
  • Chlapy s dlouhýma vlasama moc nemusím, ale Filip Blažek je veliká vyjímka (když byl ještě dlouhovlasý). Prostě nádherný chlap, od kterého je určitě hodně těžký se odtrhnout. *14* *14* *3*
  • Filipe, moc se mi líbíš, jsi moc dobrý herec a taky moc hezký chlap. *14* Strašně ses mi líbil v pohádce O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli, tam ti to fakt seklo. *14* *4*
  • Ahoj Filipe,zdravím a gratuluji k Tvé kariéře. Byla jsem na Vše o mužích a bylo to úžasné. *3* *14* Hodně štěstí v novém roce. Karolína alias Rybíz(možná si ještě vzpomemeš... tábor Habří,Bob,Silvestr...)
  • Ahojda Filo, dneska jsem byla na divadelním představeni: Vánoční zázrak a jsi proste k sežrani :-) napsala bych ti na email,ale bohužel ho neznam...jsi fakt super a rada bych veděla,kde se chystají ti dát ještě roli,abych si udělala misto v kalendáři...Filmy,seriály(Přešlapy),pohádky(Nesmrtelná teta,O krásné paní,třech rytířích...)...prostě vše,kde hraješ ty, nemá chybu :-) jen tak dál :-)
  • tak co říkáte na jeho novou roli v Ulici?
    • latyka
      nechápu jak můžou dát takovýmu charizmatickýmu chlapákovi takovou roli *8* z něho ten sex apeel přímo září *3*
  • nejfaninka

    všechno neeeejlepší.....

    Filipe,
    všechno nejlepší hodně štěstí,zdraví a úspěchů v televizi.
    Už se těším *1* *3*
    A užij si je!!!!!! *5* *15* *15* *5* *1*
  • natush

    Narozeniny

    Všechno nej k narozkám *14* *14* *14*
  • vše o mužích

    Kdo viděl představení Vše o mužích (Kramár, Blažek, Slaný) a mohl by mi napsat jaké písně tam zazněly? *14*
    • Re: vše o mužích

      písničky z Vše o mužích jsou tyto:
      Joe Cocker - Unchain my heart
      pak Summer in the city
      a
      Frankie Laine - Rawhide
      • I já moc děkuju za příspěvek, ale zajímala by mě ještě ta čtvrtá, kdy začíná scéna gayů:))
  • přešlapy

    "Přešlapy" jsou jediné, co v televizi momentálně sleduji a jste tam naprosto skvělý a přijdete mi podstatně lepší než Adam v "Šest v tom". Jen co bude trocha času, musím na vás vyrazit do nějakého divadla......Jo a ostříhaný se mi líbíte mnohem víc, i když to háro bylo úžasné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit