Přejít na výpis diskuzí

Filip Cíl

OSOBNOST 4.1.2008 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snáď ťa raz stretnem. :) Či už zmanipulovane alebo náhodne je to jedno.
  • Děkuji

    Chtěl bych Vám všem moc poděkovat za přání k narozeninám, které jste mi napsali. Moc si toho vážím a opravdu Vám děkuju. Na oplátku přeju i Vám hodně zdraví,úspěchů a trochu té lásky taky neuškodí *3*
  • iviisek9

    narozky

    Vsechno nejlepsi k narozeninam Filipe!!! *1* *1*
  • nicola14

    Narozky!!!

    Vše neej k narozeninám, přeji!
    NEEEEJLEPŠÍÍÍÍÍÍ byl v seriálu První krok....užasně tancoval.....
    byl to českej seriál, ale dávali ho jenom na slovensku(na Markíze).... *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • Blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám !
  • wildwest

    Gratulace

    Filipe, přeji vše nejlepší k Tvým narozeninám, hodně úspěchů, štěstí, zdraví, lásky a podobně :)
  • doplněk

    musím říct že Filip na to jak je mladej herec tak je skvělej,jen mě mrzí že na jeho filmografii není všechno kde hrál a já nevím jak to tam dodat,protože ve filmu Kanadská noc a v pohádce vodník a Karolínka byl taky úžasnej.
    • Re: doplněk

      Myslíte to vážně? Otevřete oči...
      • Re: Re: doplněk

        Máš asi chudáčku nějaký problém se sebevědomím, že, Hurvínku?
  • Bludičky

    Musím se připojit k příspěvku Markét ze včerejšího dne, moc u seriálů nevydržím, tady mě motivovalo, že šlo jen o tři díly a po jejich včerejším konci mi bylo líto, že Bludičky nepokračují... Nádherný zážitek, jsem nadšená a moc držím pěsti, ať je těch rolí co nejvíc a co nejhlavnějších. V Bludičkách byl Adam můj favorit, zahrál jsi ji nádherně.
  • Bludičky

    Právě jsem dokoukala třetí díl Bludiček a fakt mě to ohromilo. :) Krásnej film! Myslim, že takovejch filmů by mělo bejt mnohem víc... Podle skutečnosti...
    A ty jsi zahrál roli Adama perfektně! ;) Hrozně jsem Adamovi fandila. :D
    Taky jsem tě viděla v Kanadský noci - taky hezkej film. :) Jsi fakt dobrý herec! Přeju hodně štěstí!! ;)
  • wildwest

    Dotaz :)

    Ahoj Filipe,
    mám dotaz, zda jsi k vidění někde v divadle? Každopádně přeji mnoho úspěchů v profesním i osobním životě a já jakožto budoucí novinářka se těším na viděnou někdy třeba u rozhovoru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit