Přejít na výpis diskuzí

Filip Cíl

OSOBNOST 4.1.2008 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dívka

    Ahoj chtěla jsem se zeptat jesli máš nějakou dívku.Já bych kdyžtak měla zájem:-)Měj se hezky a moc ti fandim Pa posílám pusu a čekám na odpověd *14* *14*
    • Re: dívka

      Ahoj ! myslím si,že je zvláštní,že Tě musím oslovovat "dívko", ale bohužel jsi toho o sobě moc nanapsala. *1* Takže "dívko", hned na začátek Tě musím trošku zklamat a sdělit Ti,že přítelkyni již mám, a to půl roku.Nedovolil bych si odhadovat skutečný záměr Tvé zprávy,ale hádám,že to,co jsem Ti řekl,Ti i stačí...Ale děkuju za zprávu a měj se,"dívko"...Fíďa *4*
      • Re: Re: dívka

        čauky včera jsem viděla film kanadská noc a byl fakt boží..prostě všecko vymyšlený fakt skvěle...a ty Filipe(jestli ti teda nůžu tykat...sand to neva)si to zahrál nehorázně dobře!!!seš fakt dobrej protože to není lehký zahrát něco aniž by si o tom něco řikal .prostě skvělej film i skvělý obsazení herců!!normálně mi i tekli slzy u toho a to u jinejch fiomů fakt nebrečím ale tohle se faktocky povedlo...doufám že tě uvidím ještě v nějakej filmech nebo serálech či tak něco....tak ahoj P.S seš hezkej *14* ale asi by si semnou nechtěl nic mít..jo a je mi 15 a něco kdyby něco..tak páá *3*
      • Re: Re: dívka

        pořád máš přítelkyni??
        • Re: Re: Re: dívka

          Ne... Proc *7*
  • Filip je hodne nadany. Kdo z dnesni doby a z mladych lidi by umel na hodne hud.nastroju,tancil folk, hral v divadle,ve filmech a ucinkoval v poradech pro deti jako on. Moc sem si ho oblibila.
  • Hmhm.....

    Dobry vecer:) Musim samozrejme souhlasit s vybornym hereckym vykonem Filipa. Jako jeden z mala z vas Filipa znam osobne uz odmalicka. A to co jsme spolu prozili,nooo na to se proste neda zapomenout... Je to pro me jeden z nejlepsich kamaradu,ktere jsem zatim v zivote mel! *3*
  • Bludičky

    Právě jsem dokoukala třetí díl Bludiček a fakt mě to ohromilo. :) Krásnej film! Myslim, že takovejch filmů by mělo bejt mnohem víc... Podle skutečnosti...
    A ty jsi zahrál roli Adama perfektně! ;) Hrozně jsem Adamovi fandila. :D
    Taky jsem tě viděla v Kanadský noci - taky hezkej film. :) Jsi fakt dobrý herec! Přeju hodně štěstí!! ;)
  • Děkuji

    Chtěl bych Vám všem moc poděkovat za přání k narozeninám, které jste mi napsali. Moc si toho vážím a opravdu Vám děkuju. Na oplátku přeju i Vám hodně zdraví,úspěchů a trochu té lásky taky neuškodí *3*
  • Teraaaaa : Filip gay není,to vim určitě,znám ho osobně! Jinak Fílo,jseš dobrej v Prvním kroku,jentak dál
    *4*
  • Držíme palce!

    Ahoj Fíďo,
    viděli jsme na Štědrý den pohádku "Tři životy" a moc ses nám líbil. Držíme palce a těšíme se, že tě brzy zase uvidíme v televizi nebo v divadle, tak makej!!! *3* *4* *14*
    • pozdrav

      Zdravim Tě Filipe :-)...nevim jestli ti Ondra říkal, že jsou na netu dotky z tý Vysoký Lípy, co jsem fotila....každopádně kdyby si chtěl, tak se můžeš mrknout na stránce http://trutnov2008.rajce.idnes.cz/V ysoka_Lipa-happening/...je jich tam docela kotel...byla jsem zase jednou paparazzi :-P...no...a tak se měj hezky a zase možná na nějakým koncertu, když se dostanu do Prahy a ty se vyjímečně taky ukážeš:-)...a jen tak mimochodem...ten poslední koncert Jaamydvi byl neskutečně skvělej...tak čus Zuza *4*
  • Děkuji

    Tedíčkové,jménem svým Vám děkuju za Vaše kladné hodnocení v pohádce,i za Vaše přání do budoucnosti. Nezbývá než doufat,že touto pohádkou moje rádobyherecká kariéra nekončí...Ještě jednou děkuju,Váš Fíďa *15*
    • Re: Děkuji

      Ahoj Filipe, snad nevadí, že Ti tykám:-). Jsi sice mladý,ale to neznamená, že Ti každý může tykat! Viděla jsem Tě ve Třech životech a dnes v Kanadské noci. Dnes jsem se do Tebe snad zamilovala, to je smutné, neboť je mi 32 let a mám dvě malé děti a vedu velice spořádaný manželsý život a zatím se mi něco podobného nestalo. Mám pár oblíbených herců, ale tohle se mi ještě nestalo. Možná to bude tím, že jsi tak skvěle zahrál roli Jena. Kdybych byla Dagmar Havlovou, neudržela bych se a pořád bych tě musela ve filmu hladit.Bylo mi tě dak děsně líto. Zahrál si to nádherně. Do teď mám pocit, že potřebuješ někoho vedle sebe, kdo by ti z toho pomohl. Narodil si se s opravdu krásnou tváří. Snad jsi tak krásný i uvnitř. Přeju Ti aby se Ti vedlo v životě krásně a závidím každé dívce, která tě kdy měla nebo bude mít. Ať si v životě šťastný.Štěpánka
      • Re: Re: Děkuji

        Dobrý den, Filipe. Už je to se mnou mnohem lepší:-). Ta umocněná iluze už ze mě docela docela vyprchala a začínám Vás brát jako herce. Napsala mi osoba X, která Vám asi můj vzkaz jistě předala. Jen jsem chtěla poopravit konec předešlého vzkazu. Není vůbec pravda, že závidím dívkám, které s Vámi jsou nebo těm, které byly nebo budou. Já Vás těm holkám normálně přeju. Pokud jste si je vybral, máte je moc rád a ony Vás.Já se snažím v životě nikomu nic nezávidět. Vaše přítelkyně Vám přeju a Vás přeju jim. Závist je pěkně hnusná věc. Nemám důvod nikomu,závidět jenom proto, že jste herec a že se mi líbíte. Chtěla jsem tím jen vyjádřit, že bych si přála být jednou z nich a to podotýkám, že ne teď, ale tak před 13 roky. To mi bylo tak jako Vám.Ale Vám v té době bylo zase 6 roků, takže celé je to vlastně úplný nesmysl, což vím už dávno od začátku. Štěpánka
        • Filipovi od Štěpánky

          Filipe, Vy starý pardále, jak se žije? Všiml jste si?:-))) Změnila jsem svého nicka! Vám je to samozřejmě určitě lhostejné, ale pro mě je to velké vítězství.Už to všechno odeznělo, a mému trápení odzvonilo.Mám to za sebou.Zase můžu normálně fungovat.No ale trvalo to. Čas všechno napravil, ale pomohly několik fotek,na kterých jste značně znetvořen. Už jste pro mne jen hercem. Ale proč teda píšu...jednoho večera jste mi vpadl nezván do obýváku a díky tomu jsme se přece na nějaký ten čásek oba pěkně sblížili:-))), a tak Vám chci popřát krásné vánoce - to mi snad upřít nemůžete. A prosím Vás, osobě X, vzkažte, že mi skutečně moc pomohlo, že mi na mail odpověděla a že jí za to ještě jednou moc děkuju. A ikdyž to tak možná vypadá (a to usuzuju z toho, že mi pak už nic neodpověděla), opravdu jsem se k Vám do rodiny vetřít nechtěla. Když je někomu fakticky do pláče a je celé dny sám, je rád, když si s někým může napsat, pokud nemá možnost si za celou tu dobu s nikým popovídat. A ty stupidní smajlíky, co jsou tady v nabídce, raději používat nebudu,snad sám poznáte, že je vše, jak má být.Krásné Vánoce. Štěpánka
  • ???

    ale na těch fotkách je s Lilian Fischerovou...takže jaképak soukromí, když to tu má na profilu takhle veřejně..
    • Re: ???

      To tě kámo nenapadlo, že tam fotku může dát kdokoliv bez vědomí toho, kdo na té fotce je?
  • ....

    Jéj Filipko ty si tak úžasný herec, talentovaný a ešte aj krásny. I <3 U

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit