Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FUUUUJ

    vypadá jako kůň a k tomu vůbec neumí zpívat! to jeho skřehotání je na zbláznění! *16* debil
  • Jsi nejlepsi souman v celym soubysnysu a moc se mi libi,jak zpivas.. *14* Mam te rada a kdyz te vidim,mam hned dobrou naladu.Potkala sem te v Praze a moc ti to sluselo. *14* Jsi nejlepsi na svete,ale pockej az nastoupim na scenu ja,rozdrtim te!!!! *4*
  • jupíííííííííííííííí

    jzhzhtg
  • filip

    pošli mi prosím tvůj podpis
  • pro Dádulku

    Filípek nevypadá jako žádnej tvůj pošahanej "krávokůň"!!!!Náhodou jsem ho 2x potkala na václaváku s Noskovou a je milij,hezkej,roztomilej a NORMÁLNÍ
  • pro Filipka

    Jed Filipku jed.. Jsi proste bozi.. mas skvelou cepicku, doufam, ze si ji nesundavas ani na noc.. Vzdycky jsem te obdivoval, pripominas mi kone a ja mam zviratka moc rad. O to vic me potesi, kdyz vidim mluviciho kone, to je proste zazrak.. Slovensky mluvici kun s cepickou.. Taky me dostava tvuj usmev idiota.. Preji ti, abys co nejdrive vydal alespon 10 cedecek, protoze si je urcite nikdo nebude kupovat a ten kdo ti je vyda propali gate a vsichni si uz konecne uvedomi, ze vubec neumis zpivat a do do te debilni superstar si se dostal uplnym omylem.. Takze hodne stesti na tve ceste do ztracena ti preje tvuj obdivovatel..
  • AHOJ

    AHOJ AKO SA MATE JA VIEM ŽE MA MATE RADI ALE NIEMAM ČAS MAM VELA KONCERTOV AKO SA VAM PAČI MOJA MUZIKA
  • fildovy

    ahoj filip mne sa tvoja hudba paci a bola by som rada keby si mi odpisal :-))) mas aj dobry styl a velmi sa mi pacis papapapapa
  • filipkovi

    filipku jsiten nejlepsi kluk na světě.miluju tě.
  • Veronika se vyjádřila v novinách,že ti ho budou přišívat !!! Je to pravda ? Už ti ho přišili ? *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *3* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *15* *15* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit