Přejít na výpis diskuzí

Filip Jankovič

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kreténky

    nedělejta si naděje s Filipem chodím já už 2 roky a nikdo nám to nepřekazí.Od 15.5. jsme manželé.hahahahahahihihihihihehehehehehuhuhuhuhuho hohohoho jo a ty čepice mu háčkuju já s mojí dcerou,která se nám narodila už když bylo Fildovi 18 a mě 35.jsem na něj možná stará ale jsme spolu protože on i já jsme bohatí a mocní a všechny vás zničíme.bebebebebebe ececececece ep epie pie hahahahahahahahahahaha
  • Nepači sa mi tvoja muzika...
  • AHOJ FILCO

    AHOJ FILIPE SES TEN NEJLEPSI KLUK STRASNE SE MI LIBU JAK ZPIVAS ALE JESTE LEPSI JE TO JAK TANCUJES.VIDELA JSEM TE V PROSTEJOVE U HUBENYHO NA INVIDUALCE BYLA JSEM TAM TAKY SES OPRAVDU SUPER.STRASNE TE PROSIM OZVI SE!TVOJE KIKINKA. :-)
  • Filip je ten nejhezčí a nejmilejší kluk který krásně vypadá a všichni mu závidí,krásně zpívá a všichni mu závidí,krásně tančí a všichni mu závidí a ten kdo si myslí že má Filípek chybu tak se mílí ten kdo si to myslí ať hledá chybu u sebe!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA FLÍPEČKA NIKDO NEMÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Když pomlouváte Filipa tak zrovna pomlouvejte i Vlastu protože všechno bylo podplacené a Petrovi nešli posílat Hlasi a Horvát je CIKÁN a Ali je taky cizinec tak plouvejte raději ty dva nikdo nikdy nenáviděl cikány a narás se tu oběví Horvát a cikáni vám jsou u ......A se slovenskem jsme byli spojeni a tyhle dvě země což 4esko a Slovensko odjakživa patří k sobě tak toho raději nechte a nebuzerujte ho co je vám co do toho jak kdy vypadá a jak se chová každý má svůj vkus tak si hleďte svého a na stránky a Filipovi raději nechoďte když ho nemáte rádi tak jako jeho faninky a fanoušci moc děkuju za pochopení i když sem stejně budete lozit dál ale myslím že to někomu normálnímu dojde jestli se na tomto světě dají najít ještě nějací normální a slušní lidé jako je například Filip Jankovič,Julian Záhorovský,..........
  • Co to placate ??

    Vam se vopravdu líbí tenhle posahanej slovak ?? Není Superstar prece jen pevecká soutez ?? co ?? vy nány pitomí, vy vidíte týpka, kterej zetancuje a uz je pro vás the best of teh best....a na zpev nekoukáte....co si od toho slibujute?? CDcko, kde bude na obalu zubatej posah!Kdo ho bude asi tak poslouchat??13-15let??a to jen proto ze "Filipek je krasnej!!" a ze zpiva jak kastrovanej velbloud uz je vedlejsi.... Kupte si jeho fotku, budte vypleskly z toho jak je "uzasnej" a poslete ho domu !!! Cesko hleda SUPERSTAR !!! ne zubatyho slovaka.....
  • ŠAMBÁDY

    Jankovič je teplej a vypadá jako kůň. No a kůň a kráva jsou zvířata, takže vlastně vypadá jako kráva, ale je mužského pohlaví, ale teplej, takže je to vůl!
  • jen monolog

    ahoj filipe,nebudu ti psát obdivne dopisy ani jak zábavný dokážeš být, ale jestli tě to potěší máš v mojí dceři tu nejmladší fanynku, jmenuje se elinka a má 2roky pořád se tě snaží napodobovat a jak tě vidí v telce musíme všichni mlčet jako hrob.Taky pocházím ze Slovenska a žiju v \\\\chrudimi, mym rodným městem je Trnava a každým rokem se tam s láskou vracím, lidí dokáži byt zlý a zavistivý tak vydrž a jdi za svým snem je to přece jen tvůj život, držím ti pěsti Petula
  • Škrdlovko

    Škrdlovko,neviš - Už mu ho přišili ??? *1* *1* *1* *1* *15* *3* *15* *3* *15* *3* *13* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Filip je naprosto v pohodě a ta šou, kterou předvádí, je neuvěřitelná. Má ale také hodně nepřátel - starších lidí, kteří tohle nechápou a líbí se jim takové ty nudné Anetky apod. Nic proti Anetě, umí zpívat skvěle, ale nelíbí se mi, že se neumí hýbat a je moc opatrná. Filip je cool a abychom ho viděli i v dalších kolech, musíme ho hlasově PODPOŘIT!! Musíte ale uznat, že konkurence v top9 je opravdu vysoká a vůbec nevíme, kdo příště poletí... ahojte
  • vzkaz

    Držela jsem ti palce. Doufám, že jednou vydáš skvělé CD, které si koupím. Co se Ti líbí na Čechách? Marcela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit