Přejít na výpis diskuzí

Filip Trojovský

OSOBNOST 31.12.2006 
228 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Panebože, jestli národ nevidí, že ten blb umí jen mlátit tou svou křivou hubou, tak už fakt nevím. Má pěkný tělo, ale hlavu by měli vyměnit
  • Je to mozne

    Dyt Nic nedokazal ,proc z nej delate celebritu
    • coolin

      Re: Je to mozne

      dokázal,si ho tam nechat strčit!!!
  • KRETEN

    JE TO JEDINE VELKEJ KRETEN jinak se to vyjadrit neda copak to lidi nevidite!!!!! Taktizuje a je to prste DEBIL,stejne jako Milan..
    • coolin

      Re: KRETEN

      pravdu máš!
  • tak ty fotky a videa na netu s těma chlapíkama jsou fakt hustý, nemá se sice filip za co stydět se svou postavou a přirozením, ale je tam jak hulibrk a přidržkoště:-)
    • coolin

      Re:

      je to tak!!
  • v hlavě má akorát slávu a prychy a to aby vypadal vždy krásně, ale v jinak tam má piliny a zese jen piliny, ty jeho rádoby inteligentní řeči jsou jen pitomý naučený fráze.nic mě na něm neoslovuje!
  • teploušek

    Jseš nemožný prase!!!!ty tvoje koule nikoho nezajímaj!!!!!!!!!!!jdi se vysrat buzno!!!!!!!!!!!!
  • Bezvadnej a krásnej klučina :-)

    Seš nádhernej,překrásnej,prostě úžasnej kluk a držim ti mocinky palce a máš hrozně sexy úsměv :-)
  • Myslím si, že Filip je veľmi sexi muž, ale minule ma veľmi nahneval jeho afekt na Lenu, keď do nej sotil z nenazdajky, len tak pre nič. Je pravda, že ona do drela kecy, ale predsa chlap by sa k babe nikdy nemal tak hlúpo a tyransky správať. Myslím si, že stratil tým veľa sympatií u všetkých žien. Stále tam ostáva to, že je sexi, ale bohužiaľ je až priveľmi namyslený... Nebola by som rada,keby vyhral Big brother... Nemá dobrý charakter. Vyniká len svojou krásou... bohužiaľ...
  • Veľmi mne pritahuješ, když Te vidím v trenírkach jsem celej bez sebe. Chlapi jo todle je muj styl sexi chlapa. Chtelo by to zaskákat si.
  • NEJLEPŠÍ A NEJHEZČÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit