Přejít na výpis diskuzí

Filip Trojovský

OSOBNOST 31.12.2006 
228 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Filip

    Filipe!! Přejeme ti úspěšný krok do budoucnosti! Věříme že budeš mít štěstí!
  • Nazdar lidičky

    Škoda,že jsem to nevyhrál,ale to neva.
  • je to zvláštní, čeho jsou lidi schopný....aůe z takovejhle zvrhlostí se mi dělá zle. Nechápu to *7*
  • f1l1pku nezapomel js1 na me?hm...pamatujes? *14*
  • Jestli má někdo fotku filípka. Pošli tte mi jí na email.PLEASE
  • Filip - filmová hvězda

    http://bartolomej.borec.net/
  • teda ja nevim,predtim jsem mu docela fandila,protoze byl hezkej,milej a uprimnej ale ted je to spolecne s milanem ten nejvetsi debil co muze bejt-teda hezkej je porad ale proc si neco zacina s lenou kdyz ji pak rekne ze ji nechce a proc bezduvodne nadava eve kdyz mu nic neudelala????je ubohej,doufam ze brzo vypadne.on si mysli ze kdyz uz ho tam jednou vratili tak ze uz ho nevyhodej.je to debil!!!!
  • Filip

    Divím se že se dostal sem, mezi osobnosti.Jakápak to je osobnost.Jednou se dostal do televize a udělali z něho osobnost.Kouká přiblble, jako by neuměl do pěti počítat.Měl by spíš vystupovat v psychiatrické léčebně.Aby jste se z celýho Filípka neposrali.
  • magor

    jseš hnusný teplý prase
    • Re: magor

      co si to k Filípkovi vůbec dovoluješ ty debilní hovado zamindrákovaný ubohý!!!!! *10* *10* *10* *10* *10*
  • Roztomilej ale v tele dablik

    Ahojik Filipe znam Te osobne a to co zde pisou to jsou takovy lzi ze to je hruza!!! Ty jses pohodovej chlap a nikdo jako ty maly Tvoje faninky nezmeni nic na tom ze jsi strasne moc hustej chlap! Pa mam Te rada Taninka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší