Přejít na výpis diskuzí

Francie Drescher

OSOBNOST 18.2.2007 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • evephelps

    Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k nározkám!!!!!!!!!!!! a hodně štěstí do dalších let *3*
  • cathrine14

    všechno nej

    Fran je upe sqelá herečka hlavně v chůvě k pohledání je upe nejlepší... MJSMR .. a přeju všechno nejlepší *14*
  • xxtinaas

    Krásná pořád...

    Tý jo už 52 a pořád je tak mladě krásná...
  • nelmo

    NAROZKY

    vše néééj Fran!!!
  • veveryce

    Happy Birthday

    Vše nejlepší k narozeninám *14*
  • ajinka1

    vše nej

    Ahojky Fran vše nej k narozkám... seš bezvadná herečka hlavně v chůvě *1*
  • nika1979

    Fran Drescher

    Fran Drescher
    všechno happy, zdravi lasky štěsti zdravi. love is love ivant you.kiss me
    obdivovatelka veronica yes o.k thank you *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • The Nanny

    Taky to je můj oblíbený seriál. Mám rád slovní anglickej humor. Stáhnul jsem si všechny díly /144/ v AVI a už mi to šlape v DivX přehrávačích i v DVD /pokud přehrává AVI/. Stáhnul jsem si to z rapidshare.com.
  • Skvělá herečka

    Ahojky všeci...no tak Fren je oprvdu super zpěvačka a taky jsem nemohla uvěřit že jí ted už je 51,ale i tak opravdu dobře vipadá...a nejlepší byla v Chůve k pohledání tenhle sitcom je asi můj nejoblíbenější a nikdy na něj nezapomenu!!:)....a proto ho ted kompletní scháním všude možně!
  • lamerienda

    Bombastická herečka

    Je to pořád strašně krásná ženská. Teď už kvůli škole nestíhám, ale o prázdniných byla "Chůva k pohledání" na mém denním pořádku. Je strašně supr, že se Fran nedala a založila svůj seriál a později filmy. Přijde mi hrozně úzkoprsé vyřadit z kola někoho jen kvůli nezvyklému tonu hlasu! K narozeninám vše nej !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit