Přejít na výpis diskuzí

Frank Iero

OSOBNOST 31.12.2006 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iwa-mcr

    Harry Potter

    Právě sem si vzpoměla na Frankieho *14* dávaj Harryho Pottera xD
  • i-lowe-music

    Ehm? xD

    Nevim,proč Frank nemůže bejt jenom Frank,ale musí bejt po svym fotrovi Frank Anthony Thomas Iero Junior :D Junior vůbec není(na tu 30ku mu táhne :D)a nemusel mít Anthony Thomas :D:D
  • iwa-mcr

    dvojčata

    *14* ohh Frank a Jamia uz mají dvojčata...snad se brzo dozvíme ména obou dcer *14*
    • i-lowe-music

      Re: dvojčata

      To sou holky? xD a já doufala že to budou kluci xD
  • iwa-mcr

    taťka

    Jéééé blahopřeju budoucímu taťkovi *14* určitě to budou 2 krásný "ničitelé země" *3*
    • i-lowe-music

      Re: taťka

      J8 teda ne..Jamia to udělala naschvál aby si ho k sobě připoutala..Tak to dělaj ženský v telenovelách xD ale budou znich ničitelé země xD doufejme xD
      • iwa-mcr

        Re: Re: taťka

        já teda proti Jam nic nemám, ale je to názor vkusu...
  • ...

    jee vsetko najlepsie pusaa vela zdravia a seckeho *14* *14*
    • iriska11

      Re: ...

      Připojuji se ke gratulacím...Happy birthday Frankie *14* *4*
  • rpattz

    28

    Myslím, že mu můžem zazpívat
    Happy birthday to you,
    happy birthday to you,
    happy birthday dear Frankie,
    happy birthday to you =* *14*

    A Gerardek mu k tomu složí nějakej doprovod na kytarky a na bubny a pak složí novej song *1* *5*
    • m-t-u-r-f-c-w

      Re: 28

      Happy birthday to you,
      happy birthday to you,
      happy birthday dear Frankie,
      happy birthday to you =* *14*
      *15*
      • jane13mcr.1995

        Re: Re: 28

        jj taky se přidávám
      • lula-lula

        Re: Re: 28

        No jo, Frankie už nám vyrostl, už je z něj velká slečna *4* .. VŠE NEJLEPŠÍ FRANKIE!!! *4* *3*
  • rpattz

    Birthday

    Lidi Fee má zítra 28 =)..to to utíká...to je nemožný jak je to rychlý, určitě mu Jamia něcco dobrýho upeče a nechá si něco vytetovat =)
  • nikolletka

    jajky xD

    jééé přátele nemá cenu řešit jak vypadá xD xD hlavně že se má good a že furt hraje v kapele ne_?xD každej se nějak mění i když on trochu wíc xD xD ae co je to stále celkem šukna xD xD
    • m-t-u-r-f-c-w

      Re: jajky xD

      ano. souhlasím *4*
    • Re: jajky xD

      Je skvělej miluju ho
  • rpattz

    ..

    Mno Frankie je stejně best...teď už nevypadá jak ten malinkej boreček z MCR ale konečně vypadájako chlap z My chemical romance. Pstě teď nějak víc zapadá to toho jejich Bandu xD ne pstě je to jen o tom jak se komu líbí. Mě se líbí takhle s tou novou Image víc..ale neříkám, že byl hnusnej i před tím. Pstě je teď takovej hesčí a dospělejší. Snad jediný co mě na něm zaráží je to, jak má občas ty vousy *1* to je brutální změna.. *15* *15* úplně sem z něho nemohla když sem viděla jedno videjko. Nevíte jestli budou MCR ještě u nás teď někdy ?
    • Ten pocit keď to čítaš v 2017 a plačeš lebo mvr už dávno neni
    • iriska11

      Re: ..

      Tak to fakt netušim jestli budou MCR koncertovat teďko někdy u nás, mno každopádně by mohli až vydají to nový cédo *1* . Včera měli koncert v Tokyu, ale žádný foto nebo videjko jsem zatim nikde nenašla *7*
      • rpattz

        Re: Re: ..

        Videjka už sou, ale jsou zatím jen z Osaky. Ale hrjou báječně. A navíc sou všici ve skvělý formě
  • rpattz

    jj

    Souhlasim s macenkai
    On je heskej takovej jakej je teď. Už to není kluk kterej by si něco začínal s puberťačkama. Hlavně že hraje supr na tu kytaru. To byy vás teď mělo zajímat víc *1*
    • iriska11

      Re: jj

      Přesně tak *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit