Přejít na výpis diskuzí

Frank Iero

OSOBNOST 31.12.2006 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sabcas

    no

    no jenomze o cem to je ten problem
    • kuritkovi

      Re: no

      právě to je problém....
  • kuritkovi

    :?

    tak už změňte téma omg!!Pořád kecat o tom,jak vypadá!Já ho miluju takovýho,jakej je a hotovo.Ale já nwm o čekm pořád kecat....Tak něco navrhněte
  • kuritkovi

    ...

    tak ať...neberu ti tvůj komentář,ale nemusí bejt tlustej,že už se nejvede do dveří..Tak ať to nepřehání!!!Nevypadá na 27,ale na 40!!Tak nwm,co řešiš
    • rpattz

      Re: ...

      Tak ať vypadá jak chce...už je to tu zas...pořád ten stejnej problém s jeho vzhledem...sakra...Jamie se to líbí...evidentně se to líbí i jemu a prostě už je z něj chlap a ne to tintítko ktreý když začínalo bylo idolem tisíce holek (ale idolem je furt *5* ) tagže prostě už to tu neřešmě...má se fajn...jemu i jeho manželce se to líbí.
    • sabcas

      Re: ...

      já si myslím to stejny co marký protoze on se fakt změnil a nevim co si mam o něm myslet popravde receno predtim fakt vypadal lip
    • macenkai

      Re: ...

      Myslím,že je to otázka názoru a na tom se neshodnem,tak je zbytečny vést tu nějakou "válku". *3*
  • greeny.k

    hm?

    nezdá se vám, že se frank nějak převtěluje???? *7* *7* *7* byl z něho takovej malej kousek .. div ho šeci nepřhlídli .. a teď? ho asi někdo sežral ne?, a ta obluda se teď za franka vydává .... *9* *9*
    • geewayli

      Re: hm?

      *1* *1* *1* no tak trochu *1* *1* *1* proč by ho měl někdo sežrat? *1*
  • kuritkovi

    ???

    Jak se wám líbí new song od MCR?
    • sabcas

      Re: ???

      já myslim ze sou krasny hlavne Desolation Row *15* *3* *3* *3* *3*
  • kuritkovi

    howno

    ale tam říkali SOLOWKA!!!
    • macenkai

      Re: howno

      Nemužeš věřit všemu,co říkají v "bulváru" ...... se klidně podívej na nějakej blog,či stránku...je to všude *3* že to není solovka,ale CD kapely
  • kuritkovi

    NEW!!!

    TAKŽE SEM WČERA SLYŠELA NA RÁDIU NOWINKU!!ZATÍMCO MCR UŽÍWAJ ZASLOUŽILÉHO ODPOČINKU,KYTARYSTA FRANK IERO PRACUJE NA SWÉ PRWNÍ SOLOWCE!!JEHO PRWNÍ CD SE BUDE JMENOWAT...??Teď už nwm,ale je super,že bude mejt Fee wlastní CD!!Doufám,že se mu powede a dostane se i sem do ČR...tak mu držte palečky *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • macenkai

      Re: NEW!!!

      Nn ... on neee *3* Ale Leathermouth...jejich CD se bude jmenovat "XO" a vyjde 27.1. což je zachvilku *1* a takhle vypadá obal *3* http://www.mychemicalfreak.com/wp/wp-content/uploads/2008/12/xo.jpg
  • kuritkovi

    omg

    mě přijde,že se mazlej až moc twrdě,že se nemazlej,ale spíš myslim,že se nějka maj rádi,ale nějak to přeháněj!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • macenkai

      Re: omg

      Proč to řešííš ?? Není to snad jedno ? Oba dva jsou ženatí a Gerard bude mít děcko,takže jakej smysl má tahle debata ?? Podle mě žádnej ..... to,že do hudby vnášej trochu vzrušení,lásky,napětí(a jak řekli oni)sexu...neznamená,že se v zákulisí šukaj.....co blázníš??Kdyby to udělal třeba Chuck Noris,tak si toho ani nevšimneš ..... *3*
      • kuritkovi

        Re: Re: omg

        to jo,aspon je vzrůšo,to o,ale no...je to tak věrohodný
        • Re: Re: Re: omg

          To je možny ;-) ty když si dáš pusu(na tvář) ze ségrou,tak to tky vypadá věrohodně,jako že ji máš ráda ;-) a oni jsou(byli) spolu non-stop .... takže se tky berou jako rodina a mají se rádi *3* v kliidku *5*
  • hláška Feeho

    jak prohlásil,že ani on ani Gee nejsou gayové,ale že se jen rádi mazlej..co je na tom pravdy?pište názory,i ty ,ségra *1* *1*
  • sabcas

    frank

    FRANK je vpoho taky ho zacinam mit rada *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit