Přejít na výpis diskuzí

Frank Sinatra

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Frank alias modroocko je pro me nekdo,kdo mi velmi pomohl,presto ,ze uz nezije.Jeho pisnicky jsou to nejnadhernejsi co kdy vzniklo.Nezajima me jestli byl mafian.Ja hodnotim jeho praci. *3*
  • H.Gordon
    Frank Sinatra byl jeden z nejlepších zpěváků. Ač mohl mít minulost jakoukoli, tak já se na něho dívám jenom po pěvecké stránce. *14*
  • Sinatrův otec byl boxer a mafián ...dokument na viasat history...Sinatra byl sám špatný člověk ...ano měl ruce zbarvené krví a umírali kolem něj lidi i když mafiáni...nebo kteří se jim nelíbili..hnus,hnus..na vrchol ho vynesli zase mafiáni...
    • radši tlamu drž tady jde o tu hudbu rozumíš ? *16*
  • rambo11
    dobre zpevak s dobrym hlasem *3*
  • byl to přesto mafián a gay *12*
    • rambo11
      urazet a nadavat umi kazde ale az dokazes aspon s polivi co on tak pak neco rikej a pokud jde o jeho orientaci je to preci clovek akorat se mu libi nekdo steny pojlavy *3*
      • Co to tady žvaníte? Když měl spoustu milenek a byl 4x ženaty, tak gay to bude asi těžko, ne? Nechapu, proc tady vsichni pisete, ze byl gay.. Frank nebyl gay, vy tupouni!
        P.S. A nejdřív se nauc psat, nez zacnes zverejnovat svoje vyplody :-D
  • Frankie

    Podle mne byl Frank tím nejlepším zpěvákem, kterého svět měl tu čest poznat.
    Jeho vcítění do každé písně, jeho sametový hlas, jeho pověst gentlemana...
    Poslochám ho od 14ti let. Je mi sice jen 17, ale než bych s poslechnul HIP HOP a takový moderní náhražky hudby to raději Franka. Dříve jsem byl tvrdej metalista, ale když jsem se jednou díval na film Sniper, tak tam říkal herec co ti lidi dnes poslochají za muziku, že prý si mají raději poslechnout Sinatru. A tak jsem hned sedl k počítači a hledal na YouTube sinatra a hned jsem se do té hudby zamiloval.
    Když si večer sednu do křesla, postím si Franka, naleju si červené a zapálím si cigaretu, tak jsem vděčný za to, že jsem se narodil. Díky téhle hudbě si všímám věcí, kterých si normálně nevšimnu. Kočky, jak si líže srst, lístku, který padá ze stromu, rozkvetlé květiny na záhonu...
    Děkuji Fraknu klaním se Vám *4*
    • Re: Frankie

      Tak jsem začal Franka poslouchat kolem šestnácti,sedmnácti a dodnes je to můj nej zpěvák.
  • Vrah?

    Ale jeho pseudonym je Johnny Fontaine a jeho ruce jsou zbarvené krví od spolupráce s mafií v USA. Byl stejným vrahem jako komunisti. *5*
    • Re: Vrah?

      Odpovím ti slovy Foresta Gumpa - "Pro hlupáka každý hloupý". Máš nejspíš velmi jednoduchý život s velmi jednoduchými černobílými názory. Typický produkt dnešní doby a dnešního školství. *1* *1*
    • Re: Vrah?

      PŘESNĚ TAK ,BYL TO MAFIÁN A GAY...I PŘESTO,ŽE BYL ŽENATÝ,RODINĚ MAJETEK NEODKÁZAL ,ALE SCIENTILOGII,RODINĚ JEN NĚCO MÁLO
    • Re: Vrah?

      Nadávat mu do vraha je trochu moc ne?Uvědom si,že to,že jeho složku mělo FBI ještě nic neznamená.Ti měli složku na každýho,kdo byl jen trochu úspěšnej.
      • Re: Re: Vrah?

        REVELLAK...ty si to pleteš s STB CO?nebud naivní v FBI pracují vědomě!!
  • stary dobry casi

    nema konkurenci je to nej spevak ktery ma neco do sebe od Kolmana Ladiče
    • Re: stary dobry casi

      Frankův vuk hraje ve skupině my chemical romance. Menuje se Frank Iero jr.
  • Frank

    Bezkonkurenčně nejlepší zpěvák všech dob, Král swingu.. *4* Jeho hlas je nikým nenahraditelný!I like him *4*
    • beast

      Re: Frank

      jo jo nezamenitelny hlas , dokonce mel nejdrazsi pohreb na svete kde prysel i byvali americky prezident bill clinton , a letadlo napsalo na oblohu FRANK
      • terezye

        Re: Re: Frank

        Odkud to víš?
  • Frank Sinatra

    Co dodat. Je to můj oblíbenec. Strašně rád ho poslouchám. Byl to americký frajer. (A pro mě stále je, a žije *4* )
    Nejradči mám tyto písně: My Way, That old that black magic, something, New York, New York, Yesterday. (atd.)
    Kdo by měl chuť si se mnou o Frankovi pohovořit tak ať se ozve. "ODPOČÍVEJ V POKOJI FRANKU" *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit