Přejít na výpis diskuzí

Frank Sinatra

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Frankie boy

    Pro mne nejlepší zpěvák historie.Nejde o to umět zpívat ale v těch pár minutách co člověk zpívá tou písní i žít a Frankie to uměl.Pokud by si o něm někdo chtěl pokecat a´t mi písne na mail.Budu rád.
  • Frankie boy

    Podle mně nejlepší zpěvák historie.nejde o to zpívat ale v těch pár minutách co člověk zpívá tu píseň žít a to on uměl.
  • Frank

    Prostě člověk s neuvěřitelným talentem, který ho dokázal využít. And He Did It His Way ;-)
  • dotaz

    prosím o radu - asi před dvěma lety běžel v televizi životopisný film o Sinatrovi.Zajímalo by mě, zda tento film vyšel i na DVD nebo na VHS v češtině. Děkuji za radu.
  • nevite kde sistahnut alba franka? *3*
  • ANDÍLEK TO NEBYL *4*
  • Come Fly With Me....!!!!

    Frank Sinatra "Come Fly With Me" Capitol 1957!!!! Best STUFF EVER!!!! AUTUMN IN NEW YORK or APRIL IN PARIS.... R.I.P. mr. Sinatra. *5*
  • nejlepší...

    I did it my way, Let is snow
  • Frank Sinatra

    je to muj idol je to největší frajer miluju dobu prohibice a vše s tím spjato pokud se někomu líbí také a chce pokecat tag na seznamu je diskuzní forum o této době je zde i diskuze o F. Sinatrovi ale i jeho dceři Nanci... nejlépe se tam dostanete přes muj profil... budu rád gdyž tam něgdo přijde...
  • a co..

    a co ty nejznámější..New York, My way..ty se nepočítaj?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit