Přejít na výpis diskuzí

Frank Zappa

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, co bych ještě dodal, jsem rád, že jsem se připletl mezi lidi naladěné na stejnou vlnu. První Frankovo fláky (Overnite Sensation) jsem si vyposlechl už někdy v patnácti. Do té doby jsem byl zažraný hlavně do Emersona, Lakea a Palmera (zatímco mí vrstevníci sjížděli ABBU), ale od těch dob (někdy od let 1977 - 8) jedu hlavně na Zappu a vydrželo mi to až dodnes, kdy mám skoro padesát....Franta prostě patří spolu s Péťou (Hammillem) a Jeňou (Andersonem) k mé "silné trojce" a těžko už na tom někdo něco změní.
  • nej , nej, nej !!!

    Miluji Franka !!! Je to nejlepší co nás mohlo v muzice a v umění potkat !!! Díky Bohu, za jeho syna Dweezla, že se mužeme přiblížit jeho vyjímečné genialitě na koncertech *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nej , nej, nej !!!

    miluji Frenka !!! je to nejlepší co nás mohlo v muzice a v umění potkat !!! díky Bohu, za jeho syna Dweezla, že se mužeme přiblížit jeho vyjímečné genialitě na koncertech *14*
  • super

    rád odkoupím cd a dvd od FZ.
  • ahoj franku

    Mám tu hudbu a toho člověka rád. Co dodat? Snad jen nejezte ten žlutej sníh!!!! *13*
  • jaromirfarnik

    FZ

    Zdravím vás všechny.Frantíka jsem objevil také na učňáku ale už v.r.1969.Byl jsem odkojen Rock n rollem a Beatles a od doby kdy jsem si na burze koupil Absolutely Free mě vše ostatní připadalo jako čajíček a komerce.Hned jsem mu přišel na chuť ale tady ,což mě dost překvapovalo ho nikdo neposlouchal a spíš ho odsuzoval,až za nějakých 10 let ho najednou každý začal uznávat.Je fakt že předběhl dobu o těch deset let.Do dnes mám pár jeho prvních desek a ten plakát na hajzlíku.Frantíka je věčná škoda,je nenahraditelný-kéž bys tu byl. *13*
  • jaromirfarnik

    FZ

    Frantík měl pár skladeb ve filmu Medium Cool.
    • Re: FZ

      Moc hezkej film marně sháním na DVD *15*
  • Génius

    Komu čest, tomu čest. A Zappovi zvlášť. Je
  • Frank Zappa

    Mám od neho strašne vela albumov a kaziet a určite si každý všimol keď hral z nejakým hudobníkom tak hral tipický rock alebo blues ale mám kazety kde ral svoj vlastny styl hdby no je to vlastne vyborne no bol to vyborny hudobnik cest FRANKOVI ZAPPOVI *16* PEACE*LOVE*EMPATHY *5*
  • Chvíli trvalo než jsem Franka uchopil.Tedy ne vše je stravitelné na první poslech.Nicméně jeho kytara,mám teď na mysli CD s jeho improvizacemi,je nádherná.Mimo to lze říci,že Frank patřil mezi průkopníky ve své době a širšího povědomí a uznání u nás ještě dojde.Mohlo tomu tak být i dříve,ale nešlo to.Důvody jsou však pro debatu na jiném fóru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit