Přejít na výpis diskuzí

František Laudát

OSOBNOST 24.11.2008 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je to obyčejný mamlas a fašista jako všichni v TOP 09
  • Svatá pravda, pane Urbane !!!
 • tento parazit je totální blb.je směšné,že takového trotla někdo vůbec může zvolit.tedy kromě zloděje,gaunera a lumpa stejného kalibru.jestli ho potkám,flusnu mu do toho jeho odporného ksichtu.
 • Dočetl jsem názory p.Laudáta v PL. Už je to opravdu neúnosné sledovat
  jeho stupidní bláboly. Doufám, že v příštích volbách se tato kreatura již
  v parlamentu neobjeví. Pokud ovšem opět nepřeběhne, tak jak je u něho zvykem. Nejlépe by bylo, kdyby převzal štafetu po knížeti, byl by alespoň konec i s top09 !
 • Laudáte, jsi tupé hov.do. *16* V brzké době smrt poskáče.
 • rekce na odebrání licence v Děčíně

  Na vědomí zasílám svoji reakci na zprávu o zrušení licence v Děčíně.

  černé duše...
  Odebrání licence v Děčíně za černé duše - souhlasím.

  Proč se neodebere licence v Praze 5 - pan Jančík si v minulosti vyrobil černých duší neurekom. Nic se neděje. Proto odešel z ODS do TOP 09 čestný člověk - František Laudát, který proti plzeňskému JUDr. Jančíkovi bojoval. Marně. Jančík stále roste. Kam až? Nebude snad sběratel černých duší příštím pražským primátorem?

  Mirek Moravec, Radotín


  20.11.2009 20:49 mirmor
 • Nějak mi u tohoto životopisu chybí politická angažovanost v době studia VŠ a dále (do revoluce). Pochybuji, že by študentík nebyl nikde organizován (SSM, kandidát KSČ).
 • Laudáte Laudáte melete stále to samé. Doufám, že po následujících parlamentních volbách vás už nikdo v P.S neuvidí a hlavně neuslyší.Jste pouze Kalouskova loutka , která nemá svůj vlastní rozum. Poslouchám Vás a je mi smutno z toho jaká veteš obohacuje naší politickou scénu. Není vám samotnému ze sebe na zvracení? Vždyť to co říkáte je samý zvratek a je to cítit také z obrazovek televizních přijímačů diváků.
 • Také nevím proč pan Ing.František Laudat nepopsal dobu za studii na VŠ nepopsal svoji politickou činnost když si v této době nikdo na VŠ nedostal.
 • Pan Laudát je typický představitel tzv.pravice. Útěkem z ODS do topo9
  si nepomohl. V současnosti už pouze opakuje knížecí a Kalouskovy protiruské bláboly a urážky Zemana. Jeho hysterie patrně pramení z toho,že v dalších volbách se již nedostane do parlamentu.
  Bojím se, že se pokusí opět přeběhnout a to k lidovcům !
 • Pane Laudát, Vy jako Ing. vystudovaný na Fak. el. tech. ČVUT se stále častěji vyjadřujete k ekonomickým otázkám. Když pominu fakt, že jste vlastně nikdy nepracoval ve vystudovaném oboru, udivuje mě tato praxe TOP 09, kterou započal Ing. chemie Kalousek. Je to vžitá vlastnost strany, které jste členem, nebo jen praktikujete to, co bylo dříve kritizováno u členů KSČ, kdy si každý z nich myslel, že může pracovat jako ředitel mlékárny, železáren, být ministrem čehokoliv atd. Vždyť jste na tom stejně !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit