Přejít na výpis diskuzí

František Laudát

OSOBNOST 24.11.2008 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • inženýrem je,ale rozum nemá
  • Tento pán je pěknej zmetek, viz co navrhl do přípomínkového řízení. Asi chudáček si musel zaplatit odtah, protože zaparkoval někde kde nemá a policie mu to správně odtáhla. Povyšuje se nad ostatní lidi a myslí si asi že je nadčlověk jako většina těch darebu co sedí v PS.. Fuj chce se mi z toho opět zvracet.

    http://zpravy.idnes.cz/poslanci-odtahy-aut-zmena-zakona-d4p-/domaci.aspx?c=A140522_134527_domaci_skr
  • Dobrý den,
    poslouchám v TV jednání poslanecké sněmovny. Když poslouchám vaši řeč tak se stydím za to v jaké zemi žiju. Už jste se někdy poslouchal- někdy to udělejte.
    Nezasloužíte si poslanecký plat. Jděte na pracovné úřad.
    Už jste ve vládě a v poslanecké sněmovně spolu s ODS uřadovaly
    a jak to dopadlo.Byl jsem dlouholetým voličem ODS ale dnes už vím jaká to byla chyba.Z opozice se dá poslouchat bohužel jen pan Filip z KSČM.
    Myslíte si že útoky na pana Babiše je nějaká politická práce.
    Jak chcete získat důvěru nás voličů bez programu. Máte nás za blbečky.
    Jaroslav Červenka 59 let Městečko
    • Plně s Vámi souhlasím. Nikdy jsem nebyl v politické straně ani za bolševika ani po revoluci. Byl jsem fanda ODS a pravicové politiky. To co předváděla a provádí ODS a po té TOPka je forma mafiánství. To co co jsem viděl v Poslanecké sněmovně v souvislosti s vyslovením nedůvěry vládě je nechutné. Pan Laudát a Kalousek jsou osoby z kterých se mi zvedá žaludek. Vím o nich mnohé. Jsou to duševní ubožáci. Kohout Kladno
  • Pan Laudát musí mít nejméně 5 bratrů,protože jeden Laudát nemůže bejt tak blbej.
  • Rovný rovného si hledá.Laudát(z ODS) si našel Kalouska(TOP).Stejně jako Kalousek profese-neprofese jako politikáři mu není žádná dobře placená funkce cizí.Je to odborník na všechno.
    • pan Laudát má solidní technické vzdělání, nevím, zda byl v SSM ale jeho vystoupení v televizi 21.4.2015 mne nepotěšilo. Všem, kteří se dovolávají přítomnosti cizích zbraní a vojsk ve vlastní zemi se všude na světě říká podvracení republiky a vlastizrada. At horují pro vojáky z východu či západu.Doufám, že byl na vojně jako absík, tak hurá do toho, navléct mundur, vzít kvér a hurá na východ. to zase dopadne.mca
  • Laudáte, tvoje včerejší vystoupení v TV ohledně celníků opět dokázalo, že jsi členem parlamentní zlodějské tlupy a lump první kategorie. Z tvého vystoupení mi bylo na blití.
  • Tak toho borce velice dobře znám,byl ve studentském výboru SSM,ale jelikož byl pidlooký tak stál při společném focení vždy vzadu.Odtud pramení jeho nenávist ke komoušům,zneuznaný génius.
  • Pane Laudáte, myslel jsem si, že jste oproti Kalouskovi normální, slušný politik a člověk. Bohužel musím konstatovat po Vašich vystoupeních v diskuzích v televizi, že jste úplně stejný tupec, jako on. TOP 09 bude po volbách v příštím roce mimo sněmovnu a půjde do kytek. Díky vám všem Kalouskům a Laudátům. A to bude vlastně nakonec dobře *4*
  • pane Laudát,docela jsem si Vás vážil až do Vašeho výroku o zvýšeni platu poslanců. 1%dle vás nedůstojné, ale 0,4% pro důchodce s vaším souhlasem vpořádku.Nezapřete k jakému dresu patříte.
  • Pana Laudáta jsem sledoval u paní Jílkové v pořadu MÁTE SLOVO.Jeden z obecenstva ho nazval člověkem,který se podílel na rozkrádání našeho státu.Pan Laudát se velmi ohradil.Dodal,že on má V.školu a je programátor.Neuvedl však,že jako jeden z tisíců vysokoškolsky vzdělaných lidí byl v KSČ.Taky nepřiznal,že za jeho působení v ODS a nyní v TOP 09 podporoval rozkrádání republiky.Třeba už tím,že hlasoval pro vydání majetku církvi.Taky nedodal,že jako programátor za moc nestojí,neboť kdyby tomu tak nebylo,tak je programátotem i dnes a vydělával by 50 000 Kč měsíčně a i víc.Taky mohl dodat,že v politice má oficiálně 50 000 Kč a další desítky tisíc za to,že pomáhá třeba určitým firmám protlačit její výrobka na trh a že se dostanou do výběrového řízení atd.Tam se jedná o desítky i stovky tisíc korun.Hold,politika je výnosnější než programování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit