Přejít na výpis diskuzí

František Laudát

OSOBNOST 24.11.2008 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale,ale, takhle zuřit ve sněmovně ohledně EET ! Už Vás někdy napadlo, jak by Vás to politicky zdeklasovalo, kdyby to Babišovi zase vyšlo ? Vzhledem k intenzitě zuřivosti byste po té už politiky měl nechat, v opačném případě vystoupat na piedestal.
    Ovšem takhle se rozčivovat jako malé dítě je nedůstojné.

    S pozdravem
    Otakar Havla, Rožďalovice.
  • Dobrý den,
    poslouchám v TV jednání poslanecké sněmovny. Když poslouchám vaši řeč tak se stydím za to v jaké zemi žiju. Už jste se někdy poslouchal- někdy to udělejte.
    Nezasloužíte si poslanecký plat. Jděte na pracovné úřad.
    Už jste ve vládě a v poslanecké sněmovně spolu s ODS uřadovaly
    a jak to dopadlo.Byl jsem dlouholetým voličem ODS ale dnes už vím jaká to byla chyba.Z opozice se dá poslouchat bohužel jen pan Filip z KSČM.
    Myslíte si že útoky na pana Babiše je nějaká politická práce.
    Jak chcete získat důvěru nás voličů bez programu. Máte nás za blbečky.
    Jaroslav Červenka 59 let Městečko
    • Plně s Vámi souhlasím. Nikdy jsem nebyl v politické straně ani za bolševika ani po revoluci. Byl jsem fanda ODS a pravicové politiky. To co předváděla a provádí ODS a po té TOPka je forma mafiánství. To co co jsem viděl v Poslanecké sněmovně v souvislosti s vyslovením nedůvěry vládě je nechutné. Pan Laudát a Kalousek jsou osoby z kterých se mi zvedá žaludek. Vím o nich mnohé. Jsou to duševní ubožáci. Kohout Kladno
  • Je to obyčejný mamlas a fašista jako všichni v TOP 09
    • Svatá pravda, pane Urbane !!!
  • Pane Laudát, Vy jako Ing. vystudovaný na Fak. el. tech. ČVUT se stále častěji vyjadřujete k ekonomickým otázkám. Když pominu fakt, že jste vlastně nikdy nepracoval ve vystudovaném oboru, udivuje mě tato praxe TOP 09, kterou započal Ing. chemie Kalousek. Je to vžitá vlastnost strany, které jste členem, nebo jen praktikujete to, co bylo dříve kritizováno u členů KSČ, kdy si každý z nich myslel, že může pracovat jako ředitel mlékárny, železáren, být ministrem čehokoliv atd. Vždyť jste na tom stejně !!
  • Měl by častěji vystupovat v televizi,aby ukazal lépe svou úroveň.
  • inženýrem je,ale rozum nemá
  • pane Laudát,docela jsem si Vás vážil až do Vašeho výroku o zvýšeni platu poslanců. 1%dle vás nedůstojné, ale 0,4% pro důchodce s vaším souhlasem vpořádku.Nezapřete k jakému dresu patříte.
  • Tento pán je pěknej zmetek, viz co navrhl do přípomínkového řízení. Asi chudáček si musel zaplatit odtah, protože zaparkoval někde kde nemá a policie mu to správně odtáhla. Povyšuje se nad ostatní lidi a myslí si asi že je nadčlověk jako většina těch darebu co sedí v PS.. Fuj chce se mi z toho opět zvracet.

    http://zpravy.idnes.cz/poslanci-odtahy-aut-zmena-zakona-d4p-/domaci.aspx?c=A140522_134527_domaci_skr
  • Pana Laudáta jsem sledoval u paní Jílkové v pořadu MÁTE SLOVO.Jeden z obecenstva ho nazval člověkem,který se podílel na rozkrádání našeho státu.Pan Laudát se velmi ohradil.Dodal,že on má V.školu a je programátor.Neuvedl však,že jako jeden z tisíců vysokoškolsky vzdělaných lidí byl v KSČ.Taky nepřiznal,že za jeho působení v ODS a nyní v TOP 09 podporoval rozkrádání republiky.Třeba už tím,že hlasoval pro vydání majetku církvi.Taky nedodal,že jako programátor za moc nestojí,neboť kdyby tomu tak nebylo,tak je programátotem i dnes a vydělával by 50 000 Kč měsíčně a i víc.Taky mohl dodat,že v politice má oficiálně 50 000 Kč a další desítky tisíc za to,že pomáhá třeba určitým firmám protlačit její výrobka na trh a že se dostanou do výběrového řízení atd.Tam se jedná o desítky i stovky tisíc korun.Hold,politika je výnosnější než programování.
  • Tak toho borce velice dobře znám,byl ve studentském výboru SSM,ale jelikož byl pidlooký tak stál při společném focení vždy vzadu.Odtud pramení jeho nenávist ke komoušům,zneuznaný génius.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit