Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Al Dhábba

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LuckaBendyska
    al dhabba neumí zpívat
  • LuckaBendyska
    Nedivim se Péťovi Bendemu že koncertuje bez Al dhabby! prostě se na ni vykašlal a udělal dobře!
  • Všechno nejlepší k narozeninám a přeji mnoho úspěchů do budoucna ,sice tě moc neznám ,ale něco jsem o tobě slyšel a viděl ohledně superstar ,tak jsem se ti rozhodl popřát jako každému na osobnostech koho už jsem alespoň někde zahlédl *3* *4*
    • A kdyžtak k tomuto komentáři pro ostatní....zrovna nejsem přihlášen stejně jako u toho komentu nad tímto komentem....na osobnostech se jmenuju MultiUfon *3* *4*
  • Prosím správce, aby vulgární příspěvek od "anonyma z 1.9.2011" občanským jménem Lucie Bohačíková, vymazal tak, jak to dělá u ostatních osobnostech. Dekuji.
  • GabrielaAL Dhábba

    Milá Gábino
    Srdečné blahopřání k narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví.
    V povolání zpěvačky nějaké koncerty,
    nahrávky. *4*
  • gába

    gábi moc nás mrzí že tě nikde nevidíme a neslyšíme tvůj hlas je úžasný věříme že časem bys převálcovala i Lucku Bílou máš na to.a nevšímej si těch sprostých nadávek tady na diskusi.Lidé s nízkým iq se takhle vybíjejí.držíme ti palečky Linda a Aleš
  • Al Dhaba

    ja mam Gabcu strasne rada,ale mohla by zazpivat i nejakou arabskou pisnicku kdyz je napul arabka...jako treba ali amiri ...oba mam moc rada pac mam rada arabskou hudbu arabsky lidi nejsou tak namysleni jak vsichni evropani tady kolem
  • Lucko

    Poslyš ty vypatlany mozku, běž dělat něco užitečného. Je to vůbec problém dnešních děcek, špatná výchova ... kdybych byl tvým otcem, tak to bys dostala pořádně na zadek a povinně by ses učila co je to poctivá práce.

    Až kapku vyrosteš třeba ti to dojde. *1*

    Gába je skutečnou úctivanou osobností, ty seš prozatím vypatlana hlava, skus s tím něco udělat.
    • Re: Lucko

      Hlavně jestli tu poctivou práci znáš ty
  • Gábinko moje

    Gábinko,moc rád vzpomínám na tvojí účast v Superstar.Byla jsi jednou z nejlepších zpěvaček,která se tam objevila.Je mi moc líto,že tě není víc vidět,v superstar jsi mě naprosto uhranula.Jsi moc krásná žena a zajímavá zpěvačka,tvoje debutová deska,kterou sis sama napsal,byla skvělá,hlavně Bárka je jednou z nejlepších písniček posledních let.Naprosto geniální.Byl bych moc rád,kdybys ses vrátila s další skvělou deskou,moc se těším,pa a mějse moc hezky. *3*
    • Re: Gábinko moje

      Doufám,že ti vše vychází i v osobním životě a že jsi spokojená.Málo lidí si to zaslouží tak jako ty... *4*
      • Gábinko moje

        Plně s tebou souhlasím kolego ! V hudební branži stoprocent zůstane navždy, a není důvod smutku, zajděte si do pražského hudebního klubu - Retro Music Hallu a pokud budete mít štěstí, tak ji tam třeba potkáte.

        A tahleta zdejší Lucka tady na foru - to je buďto nějaká zblouzněna puberťačka a říkám si, že sama o sobě přídává Gábě ještě větší hodnotu, neboť ji zkrátka závidí a není možná sama.

        Gába je skutečná ojedinělá umělkyně a hotovo :))
  • Kdo jak fandí

    Tady je skutečně vidět, kdo jaké má fanoušky, a to pak taky odráží onoho umělce. Zdejší Lucka odráží typicky zblázněnou pubertačku, co ještě neví co to je život natož umění. Heh - buďto stichne anebo napíšu zase nějakou kravinu :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit