Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Al Dhábba

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro ivu

    tak hluchej,jo??mne se jeji zpet libi,ale treba nekomu se libi neco uzplne jinyho a jen proto ze by treba nekdo mohl mit rad nejakyho jinyho zpevaka,byt i zacinajiciho,tak je proste hluchej??nebud smesna=)
  • ahoj gaby moc ti fandim zpivas krasne a drz se drzim ti palce
  • no....

    ....musím říct,že Gabča je FAKT dobrá.Loni jsem mocka fandila Anetě,teď Gábině.Ale nemůžu říct,že je Gába podobná Anetě nebo je to její dvojnice-nebo co jsem to tady četla. Taky by se mi nelíbilo,kdyby mě někdo srovnával a fandil mi jen proto,že jsem podobná někomu,kdo je známej. Takže Gábi,mocka ti držím palečky,strašně se mi líbí tvůj hlas a vlastně celá tvoje osobnost:)Tak se drž:)
  • Má na to

    Gába má užasnej hlas a kdo tvrdí něco jinýho tak je hluchej nebo závidí. Je t o pravá SUPERSTAR. Doufám že udělá díru do světa držím palce. Je naprosto jasný, že bude druhá česká Superstar. GÁBO MÁŠ NA TO!!!!!!!
  • nevim,nevim..

    dobrý...jsi jedna z těch lepších...někdy se mi tvoje písnička fakt líbí,ale někdy nic moc,prostě střídavě oblačno...Ale něco v tobě určitě bude=)
  • oprava ne pred ale prdel..hehe
  • ma strasne peknou pred.:D
  • Carodejnice

    ale ma neco do sebe, to je fakt. Skoda, ze je takova k***a. Kazdej ma sve chyby..
  • Zpívá moooc hezky!!!!!!Připadá mi jako taková "druhá" Aneta L.:)
  • můj favorit

    Gába je můj největší favorit,protože úžasně zpívá a trochu je podobná Anetě.A jmenuje se stejně jako já!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit