Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Partyšová

OSOBNOST31.12.2006 0:58
131 příspěvků

Gabriela Partyšová vystudovala soukromé brněnské gymnásium. Od čtyř let chodila na LŠU na hodiny zpěvu, klavíru a hudební nauky.Od malička chtěla být krasobruslařkou nebo zpěvačkou. V devíti letech vyhrála konkurz do brněnského dabingového studia,kde dabovala dětské role a role dospívajících dívek (seriál Dallas apod.) 1993 - vyhrála konkurz do hudebního pořadu ČT 1 "Jak se rodí hvězdy". Zde uspěla a podepsala smlouvu s hudebním vydavatelstvím MONITOR - EMI 1996 - moderovala pořad "Souvislosti" pro ČT 1, 1996 - první hudební album - ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kterak Partyšová měnila až vyměnila. Proč si tyto jednoduché zlatokopky myslí, že mohou být spokojené pouze v přímé úměře nahrabaného mamonu "milujícího manžela" bez ohledu na zdravý vývoj vlastního dítěte. Škatule, hejbejte se, kámen ***á cihlu. Tyhle célebritky si pletou telenovelu s reálným životem.
  Prostá nanynka než přesvědčí, k jakému pohádkovému štěstí a bohatství přišla,
  už je zase tou odkopnutou popeluší s upřímným prohlášením, že rozluka manželů proběhla v souhladu s vysokými mravními principy, partneři jsou na úrovni, in a šťastní. Zajímá to snad někoho?
 • Je to Zlatokopka, stará, scvrklá. V TV show zrovna od ní ta kritika na zlatokopky je naprosto směšná. Je již dávno za horizontem, rád bych viděl mladší a hezčí tváře na TV Nova. *12*
 • Neznam ji, nezajimam se, ale odpovedi na otazky v poradu J. Krampola "Nikdo neni dokonaly" byla katastrofa! Bude trosku jednodussi.
 • jste krásná a inteligentní.
  • A ty máš IQ jako ona co????
 • Farnbauer, Farnbauer? Je to uz deset, mozna vice, ale napada me, nepsalo se o nem tenkrat jako o mladikovi, ktery se angazoval v ruskem dluhu? Zacinal, kdyz mu bylo pres dvacet a ten clanek znel uz tenkrat velmi prekvapive. Bily kun ruskeho kapitalu a osoba hodna pozornosti BIS? Nevim,nevim jestli si ted polepsila.
 • Gábino přeji vám mnoho štěstí v životě..... *4*
 • Je nádherná :)) *14*
  • A d.em.e.ntní...
  • Tedy nevim, ale má rybí ksicht, hihňá se jak přihlouplá a co je nejhorší hihňá se i vlastní debi.itě. *11*
 • Přeji vše nej k narozeninám! *3* *4* *4*
 • Chudák, to co jí udělal Kokta a hlavně Ornella, to si nezaslouží, Gábina je suprová moderátorka i redaktorka a slyšela jsem, že vydala nějaký cédéčka, takže i zpívá. Gabča má roztomilýho synka Kristiánka.
  Předem říkám negativní názory na Gábinu jsou mi ukradený, protože vy si vymyslíte fakt cokoliv!!!
  • No jo, chudák Gábinka... Jestli já si dobře pamatuji, tak udělala to stejné bývalé ženě Kokty.. Taky ho přebrala - pamatuji si novinové články, kde popírají svůj vztah, že je čistě pracovní apod. a nakonec se vzali... Tak Ti nevím, ale opět to potvrzuje mé přesvědčení, ŽE BOŽÍ MLÝNY MELOU... A každému se vrátí, co udělal *16*
  • Chtěla bych reagovat na Váš příspěvek. Paní Partyšová není žádný chudák. Jen se provdala za člověk, který si ji nevážil a nevidí si na špičku nosu. Pokud někdo píše o Ornele, že je krásná, tak je na tom velmi špatně s očima. Na první pohled je na ní vidět, že je duchem chudá a maringotka-střelnice je jejím domovem. Je na tom velmi špatně, když si není schopna najít sobě rovného - svobodného. Paní Partyšovou potkalo štěstí, když se "zbavila" Kokty. Přeji mu Ornelu i celou její rodinku. Až se mu přesune mozek zpět z rozkroku, tak se mu rozsvítí, že opustil opravdu krásnou a velmi kultivovanou Gábinu a syna. Miluše
   • Krásná a velmi kultivovaná Partyšová? Krásná možná před lety a kultivovaná? *1* Možná kdyby neotevřela ústa. Hloupost z ní vyzařuje.
   • Furt lepší Ornela než ta slap.a G.P. Zlatokopka G.P.ani neví s kým to parch... má a svedla to na Koktu *3*
   • Já si zase myslím, že GP má do kultivované dámy hodně daleko. A jako chudák mi nepřijde, v tom s vámi souhlasím. GP má všechno přes postel a na to není potřeba mít charakter na dobré úrovni. Asi právě proto si tak dobře rozumí s kolegyněmi Decastelo a Gavrieli.
    A ještě jedna věc mi vadí - proč všichni říkají, že Štikovi jsou na úrovni lidí z maringotek. Provozovatelé poutě a střelnic mají zaměstnání jako každý jiný. Dost mi vadí, že se jim lidi kvůli tomu posmívají. Kdysi se mnou chodila do třídy holčina, jejíž rodina provozovala pouť a byla naprosto v pohodě. Dokonce o dost lepší než dětičky "kultivovaných a vážených" podnikatelů.
 • Ahoj,snad mi tu nekdo pomuze,jak muzu svuj vzkaz predat Gabine Partysove bud osobne,nebo na jeji e-mail ci smskou ?!! Mozna ze jeto ujety,smesny atd. Ale,jsem Ctitel-obdivovatel teto krasne,hezke,pekne i sexy..zenske,Rockerky ci Rebelky.Moc se mi libi,to jak vypada,jak ji to sekne-slusi a jakou ma sexy postavu.Chtel bych se sni setkat,pozvat ji treba na romantickou veceri nebo neco na pamatku od ni i s podpisem.Jeto vazne kus zenske a hlavne moc hezka.Prosim jestli tu nekdo je nebo nekdo vi,jak ji to predat,jak se sni mohu spojit.Ozvete se mi a predem dekuji,snad pomohu nejak,necim zase ja.
  • Text Vašeho příspěvku *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit