Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Partyšová

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím co by chtěla řešit, vždyt to samé udělala Gábina Koktově první ženě.Co zasela to sklízí. *2*
    • Asi tak nějak.
  • At se usmazi v pekle za to co dela te tehotne!!!! *16* *16* *16* *16* *16*
  • Pani Partysova je osoba bez talentu, ktera vojela uz pulku CR a NDR *1* *1* *1* Kdy ji bude konecne konec? Nikdo na ni neni zvedavej *8* FUJ *11*
  • Gábina je krásná, inteligentní a charakterní, což potvrzují i jakékoli rozhovory s ní a mám za to, že s panem Koktou jsou rozumný pár..
    • Ale Gabino. Nepiste si tady svoje komentare *1* *1* *1*
  • Vše se dá závidět. Krása, peníze , talent. S některými se člověk narodí, jiné si musí vypěstovat potem a pílí. Jsme přece v Čechách.
    Přeji Vám Gabrielo hodně zdaru v práci i v životě.
    • ehm..ráda bych věděla,na co konkrétního má paní Partyšová talent? *1* *1* *1*
      • Rekla bych, ze nema ani talent na to si dojit poradne na hajzl *1*
      • ehm...na to, na to utáhla prachatýho Koktu... *12*
  • nevíte někdo, jak odmoderovala letošní Miss? Prej to byla tragédie...já jsem to ale neviděla.
  • Jo, a jak o sobě Gábina prohlašuje, že není zlatokopka, protože s Koktou je asi deset nebo kolik let - bodejď ne, když jí to celou dobu sype.
  • Naprosto miluju, když se mi do ruky dostane nějaký plátek a v něm G. P. hodnotí oblečení SVĚTOVÝCH CELEBRIT typu M. Streep nebo topmodelek. Mám pocit, že si madam tak trošku nevidí na špičku nosu. M. Streep samozřejmě dostala plný počet bodů, ale tahle nula klidně zkritizuje topmodelku, které nesahá ani po kotníky. A mám pocit, že soupeří s druhou nánou - Verešovou. V róbách. Která má dražší, vyhrává.
  • Kokto stálo ti to za to ženit se s Partyšovou? Podle novin už má jinýho. To se dalo čekat.
  • Ještě mě napadlo - pamatujete si Mahulenu,když začínala? Ležela na čemsi a moderovala. Ani těžký frajer s příšernými vlasy nepůsobil při prvním vystoupení nějak profesionálně. Nikdo není úplně špatný, někdo začíná, někdo má horší den a Češi jsou z 90% konzervativní staromilové, co všechno nové a jiné odsoudí ještě dřív, než se to objeví. Neprojevuje se to jen na požadavcích diváků, ale i při platbách kartou, ve školství, ve zdravotní i občanské vybavenosti. A móda na ulici - to je snad recese!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit