Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Partyšová

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gábina

    nádherná charismatická sexi žena miluju jí *14*
  • gabriela partyšová

    mě se tato paní moc nelíbí, přijde mi moc umělá,ale na druhou stranu si pěkně zařídila život,holt kdo umí ten umí...a přitom nemusí být kdo ví jak krásná a přitažlivá.....
  • gigidcapucino

    Hezký

    Pouta - moc hezká písnička :-) předělávka ale hodně povedená . Gabča je fajn *3*
  • partyšovka

    taky se mi tahle ženská nelíbí,nic na ní nevidím pěkného
  • Paní Partyšová

    Nechci tady přidávat fráze a jen chválit ale- příroda Vás Paní Partyšová obdařila krásným člověkem. Opravdu , hezky se na Vás kouká a to nejenom třeba na krásný a trochu záhadný úsměv,ale i na celého člověka. Neznám Vás povahově , ale myslím, po shlédnutí několika pořadů- Kraus, že taky dobré. Prostě- mnoho úspěchů. Petr
  • ms1978

    Gabriela

    Gabriela vypadá super,má hezkej obličej a je moc milá a vtipná,ale bohužel,prsa má po kojení hodně povislá,není to jako když fotila pro playboy,to je měla hezká a pevná,měla by nosit výstřihy,které jsou přímo úměrné jejímu hodně povislému poprsí.
  • Gabriela 07

    Gabina je nejlepší příklad toho, jak se finančně zajistit na celý život. Myslím, že každý, kdo má mozek, to ihned pochopil. A to jak veřejně probírá své těhotenství, 3D ultrazvuk, svatbu na svých stránkách, to je rádoby důkaz, že je to láska. Nikdy mi ani snad nikomu koho znám nebyla sympatická, jako zpěvačka by se asi neuživila, ale to je jedno.. Je to prostě obyčejná holka, která pro prachy a slávu dokáže i to, co my ostatní ne.
  • Pro Angelinu

    Už to sice neni aktuální, páč dlouho nešlo vložit novej příspevěk, ale Ty, ortodoxní zastánkyně Partyšový, měla by ses probudit. Nemam nic proti mezigenerační lásce, ale v tomhle případě se o ní fakt mluvit nedá! Se podívej na toho jejího manžela a zjistiš že takováhle holka by si ho dobrovolně z lásky nevzala, páč on vypadá jak gorila, ale hold má tučný konto..... *9*
  • Haloo

    Haloo whatˇs your name is? *16*
  • Nemáte pravdu. Jed to všechno jinak. Angelina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší