Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Partyšová

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zpěv je koření života!!!bereš?

    rád bych si s tebou někdy zazpíval!!Šlo by to?!Jarad s krásným příjmením VODA!
  • STIZNOST

    Nevim JAK to lidi mohu vkladat prispevky cizim menem!!!!!!!!! Pokud chce zustat anonimni tak at vymysli psezdivku a ne taha sem imena cizich lidi--- konkretne moe UBLUDOK
  • Gab

    Jednou přijedu do Duplexu a hned se u tebe přihlásím,uvidíš.
  • Je výborný, když Gábina moderuje. Má na to! Má taky hodně skvělou postavu.
    • Re:

      a taky skvěle kozí nohy ... a chytrost sama ... radost pohledět ...
  • Proč

    proč by Gábina neměla moderovat v TV? To mě zajímá. A proč zlatokopka?
    • Re: Proč

      jen ať moderuje, aspoň je se čemu zasmát *15*
  • Prásk.

    Aha, tak to jsem nevěděl že prásk běží dál. Což ale nic nemění na tom že taková "moderátorka" prostě nemá v TV ani jinde co dělat.
  • Gábina patří mezi výborný moderátorky. Gábina má skvělou postavu. Má moc hezký nohy a zadeček. Gábina je sexy. Gábina by se měla vyskytovat na televizní obrazovce.
    • Re:

      zase tak často neeeee ... nestraš, kup si raději jeji kazetu a můžeš se ukájet doma, a ostatní budou spokojeni, že ji nevidí *15*
  • Prask pokračuje

    Pořad Prásk na TV NOVA pokračuje a můžete ji vidět každý pátek zhruba od 23 hodin v její rubrice " Gábiny vypráskaný týden ".
  • Proč že je všude?

    Tak nevim, jestli se nekde mota se svym kameramanem a točí něco o společnosti!!! Ale já osobně jsem dlooouho nevidel žádnej pořad (ani toho nelituju) kde by vystupovala. Pokud vim, tak ubohej pořad Prásk už zrušili. Já jí potkal jednou a bohuzel, nevim co je na ni tak úžasnýho. Ale pokud někoho fascinuje, at si ji klidně žere....
  • V popředí zrovna ne, ale není to tak propadový, jak si mnozí myslí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit