Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Partyšová

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kterak Partyšová měnila až vyměnila. Proč si tyto jednoduché zlatokopky myslí, že mohou být spokojené pouze v přímé úměře nahrabaného mamonu "milujícího manžela" bez ohledu na zdravý vývoj vlastního dítěte. Škatule, hejbejte se, kámen ***á cihlu. Tyhle célebritky si pletou telenovelu s reálným životem.
    Prostá nanynka než přesvědčí, k jakému pohádkovému štěstí a bohatství přišla,
    už je zase tou odkopnutou popeluší s upřímným prohlášením, že rozluka manželů proběhla v souhladu s vysokými mravními principy, partneři jsou na úrovni, in a šťastní. Zajímá to snad někoho?
  • A ty máš IQ jako ona co????
  • Neznam ji, nezajimam se, ale odpovedi na otazky v poradu J. Krampola "Nikdo neni dokonaly" byla katastrofa! Bude trosku jednodussi.
  • jste krásná a inteligentní.
  • Farnbauer, Farnbauer? Je to uz deset, mozna vice, ale napada me, nepsalo se o nem tenkrat jako o mladikovi, ktery se angazoval v ruskem dluhu? Zacinal, kdyz mu bylo pres dvacet a ten clanek znel uz tenkrat velmi prekvapive. Bily kun ruskeho kapitalu a osoba hodna pozornosti BIS? Nevim,nevim jestli si ted polepsila.
  • Text Vašeho příspěvku *12* *12*
  • Furt lepší Ornela než ta slap.a G.P. Zlatokopka G.P.ani neví s kým to parch... má a svedla to na Koktu *3*
  • Gábino přeji vám mnoho štěstí v životě..... *4*
  • Je nádherná :)) *14*
  • Přeji vše nej k narozeninám! *3* *4* *4*
  • No jo, chudák Gábinka... Jestli já si dobře pamatuji, tak udělala to stejné bývalé ženě Kokty.. Taky ho přebrala - pamatuji si novinové články, kde popírají svůj vztah, že je čistě pracovní apod. a nakonec se vzali... Tak Ti nevím, ale opět to potvrzuje mé přesvědčení, ŽE BOŽÍ MLÝNY MELOU... A každému se vrátí, co udělal *16*
  • Chtěla bych reagovat na Váš příspěvek. Paní Partyšová není žádný chudák. Jen se provdala za člověk, který si ji nevážil a nevidí si na špičku nosu. Pokud někdo píše o Ornele, že je krásná, tak je na tom velmi špatně s očima. Na první pohled je na ní vidět, že je duchem chudá a maringotka-střelnice je jejím domovem. Je na tom velmi špatně, když si není schopna najít sobě rovného - svobodného. Paní Partyšovou potkalo štěstí, když se "zbavila" Kokty. Přeji mu Ornelu i celou její rodinku. Až se mu přesune mozek zpět z rozkroku, tak se mu rozsvítí, že opustil opravdu krásnou a velmi kultivovanou Gábinu a syna. Miluše
  • Chudák, to co jí udělal Kokta a hlavně Ornella, to si nezaslouží, Gábina je suprová moderátorka i redaktorka a slyšela jsem, že vydala nějaký cédéčka, takže i zpívá. Gabča má roztomilýho synka Kristiánka.
    Předem říkám negativní názory na Gábinu jsou mi ukradený, protože vy si vymyslíte fakt cokoliv!!!
  • Ahoj,snad mi tu nekdo pomuze,jak muzu svuj vzkaz predat Gabine Partysove bud osobne,nebo na jeji e-mail ci smskou ?!! Mozna ze jeto ujety,smesny atd. Ale,jsem Ctitel-obdivovatel teto krasne,hezke,pekne i sexy..zenske,Rockerky ci Rebelky.Moc se mi libi,to jak vypada,jak ji to sekne-slusi a jakou ma sexy postavu.Chtel bych se sni setkat,pozvat ji treba na romantickou veceri nebo neco na pamatku od ni i s podpisem.Jeto vazne kus zenske a hlavne moc hezka.Prosim jestli tu nekdo je nebo nekdo vi,jak ji to predat,jak se sni mohu spojit.Ozvete se mi a predem dekuji,snad pomohu nejak,necim zase ja.
  • Přesně takovým způsobem vznikají hvězdy bulvárního tisku *1*
  • Ahoj lidi, prosim, potřebuju hrozně moc pomoct! Moje segre se hrozne libi triko, co mela Gabina v Prostreno, takovy bily s vysitym krizem. Nevite nahodou co je to za znacku, nebo kde ho sehnat?? budu moc vdecna. Chtela bych ji udelat radost na vanoce. diky moc. lenka
  • Mě už unavuje jenom slyšet kdo všechno je celebrita. Tohle slovo zdiskrditovli až hamba. Dříve to byl opravdu člověk který měl charakter,morálku a něco zaslužného vykonal.(stačí si přečíst význam slova ve slvníku cizích slov.)
  • Gábinko, přestaň s manželem hrát divadlo a všechny mást, když se stejně rozvedete a on půjde za Ornellou. Tak už si to přiznej, nevyšlo ti to.
  • zlatokopka - co jí další zlatokopka odloudila manžela
  • gábinko závidíš vid závist z tepbe přímo tryská *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit