Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Partyšová

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje řeč

    Úplně s Tebou souhlasim. Navíc se stačí na toho jejího podnikatele podívat a je všem jasný, že láska v tom opravdu nebude *13*
  • další chytrá mařena

    Tahle slečna to má v hlavě asi hodně dobře srovnané.Postarší přítel jí zaplatí výlohy dokud se s ním dá mluvit a ona je mladá, no a až ona zestárne a on bude pod drnem, tak se rozhodně nemusí trápit tím, že by živořila, protože se její trapné hudební pokusy příliš dobře neprodávaly.... Co k tomu dodat.Pokud nějaká mařena chodí s týpkem o 21 let starším (zvláště když je to zaopatřený podnikatel), tak ať se mi nesnaží namluvit, že je s ním z čisté lásky...je to vypočítavost a ten dotyčný je prostě hlupák, který si platí hodně drahou k..... *9*
  • *14* *16* *4* *14* *16* *4* *14* *16* *4* *14* *16* *4* tA HOLKA JE ANDĚL S ĎÁBLÍKEM V TĚLE A MÁ NEJKRÁSNĚJŠÍ ÚSMĚV NA SVĚTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! *4* *16* *14* *4* *16* *14* *4* *16* *14* *16* *14*
  • Je to nejlepší ženská v televizi.Má super vkus.Nikdy jsem neviděl,aby měla na sobě něco špatného.Je pro mne zrozením sexy ženy a můj sexy simbol.Je nejlepší a moc jí fandím.Nikdy si nenechám ujít její večírkové pořady a když nestíhám,tak si je natočím.GABČO DRŽ SE!!!FANDIM TI!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gabčo pojď si zacvičit !! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *15*
  • Je to hezká ženská, ale na mě moc velká exhibicionistka. Opravdu se oblíká jak nějaká lehká holka. Nosí jen mini a vše osatní, aby koukalo co nejvíc, nepřipadá mi to vůbec přitažlivé. *5* Ale abych jí jen nehanila, tak uznávám, že občas se jí povede dobrý model. Jinak ty její písničky ..... radši nekomentuji, každý má svůj vkus.
  • Gábina je dobrá. Tak jak uvádí svůj vypráskaný týden a jak chodí oblékaná, to nemá chybu a patří k naším předním hvězdám šoubyznysu. *14*
    • Re: to je vtip?

      to se mi snad zdá.neznám větší nulu u nás,kterou je stále vidět v mediiích.není nic,ničím nevyniká-snad jen tím,že utráci prachy podnikatel za značkový hadry,kosmetiku a účesy.toť vše.
      • Re: Re: to je vtip?

        sohlasím!je jednoduché žít za peníze druhých, to umí každej :)
  • Je fajn...

    Gabina,je simpatická,mladá a sexy... To co dokázala mohl zkusit každý,misto některých kecu,co jsem tady čet... Asi stačí jen chtít a něco pro to dělat.... *3*
  • Pro Angelinu

    Ahoj, koukam že jsi ortodoxní zastánkyně Partyšový, vyvracet Ti to opravdu nehodlam, ale díky tomu že jsem měl tu "čest" jí poznat osobně, vim o čem píšu a proč to píšu. Víc se k tomu vyjadřovat nebudu, ne na veřejnym fóru.
  • Je velmi erotická, má velká prsa a pěkný zadek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit