Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Koukalová

OSOBNOST 8.12.2012 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt mladá skušená dívka!
  • Gabi,jste nejlepši,moc si vas važim!Zdena
  • hellraiser
    Gabčo, obrovská gratulace k dnešnímu triumfu na MS...a věřím, že to není zdaleka triumf poslední! *14*
  • Moc vám gratuluji k vítěztví moc vám to přeji Martin Valenta
  • Veliká gratulace Gabčo,
    popřát lidem silu se ti ( vám milá slečno :) povedlo andílku.
    Jsi sůl naší země*
    *14*
  • Ajdamec
    Jste moje favoritka!
    Na lizich vám to moc jde a vlasy vám sluší!
    S postavou by jste mohla dělat modelku
  • velké blahopřání k posledním dvoum úspěchů, jste skvělá a přeji mnoho dalších úspěchů
  • gabinko jsi nejlepší Itálii určitě taky vyhraješ *4* *4* *4* *14* *14* *14*
  • Má žena sleduje biatlon žen a velmi Vám fandí.Chci ji k životnímu jubileu překvapit a sehnat vaši fotografii.Na koho se mám obrátit? Děkuji a také já Vám přeji další úspěchy .

    mkohoutek47@gmail.com
  • hellraiser ti napsal snad jasně - Gábina se narodila v Česku, reprezentuje Česko, proto je brána za českou sportovkyni. Fakt, že její maminka pochází ze Slovenska a byla úspěšnou lyžařkou je spíš zajímavá perlička, nikoliv důvod dělit se o ní se Slováky.
    Např. fotbalista Marek Jankulovski má otce z Makedonie, ale vždy se o něm psalo jako o českém fotbalistovi, ne o česko-makedonském.
  • Ahoj Gabčo narodila jsem se také 1.11.
    Jo a jsi skvělá biatlonistka *3*
  • O klik a dle čeho?
  • Možna pro tebe. Nejlepší a nejen dle IBU je Darya Domracheva. Ale Gabča dobrá každopádne je.
  • Gabča je z československé rodiny, tak nevidím důvod, proč by nemohla být brána za československou sportovkini....
  • Text Vašeho příspěvku *14* Gabčo si moc dobrá a mám tě ráda si nejlepší *4* *3* *3* *14*
  • Ahoj Gábi dívala jsem se na tvoje fotky na googlu a zrzavá barva vlasů ti vážně sluší!!!!! A biatlon ti vážně moc jde. *3* *14*
  • Gábina je super . Má před soupeřkama náskok *3*
  • Jo to je a dokonce by byla možná 1. kdyby nejela ta ruska, která jela závod po prvé a získá zlatou hned na ms, je to normální? *16* *14*
  • hellraiser
    Adriana Sklenaříková je z československé rodiny, tak nevidím důvod, proč by nemohla být brána za československou modelku, u Gábiny je potíž v tom, že reprezentuje samostatné Česko a ne obě země zároveň, ale pokud si všimneš, mají obě uvedeno, že se narodily v Československu, což je absolutní pravda. *5*
  • Ahoj gratuluji k 2.místu v Chanty-Mansijsku. Jsi dobrá biatlonistka *4* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit