Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Koukalová

OSOBNOST 8.12.2012 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Porovnejte zivotopis:
    "Sklenařikova Adriana se narodila 17. září roku 1971 a byla typickým federálním dítětem: její maminka je totiž Slovenka a tatínek Čech. Ale protože se narodila ve slovenském městě Brezno, všichni fanoušci ze Slovenska ji jasně berou jako „jejich Adrianu“, přičemž jakékoli debaty na téma „československé“ modelky nebo dokonce „Adriany Sklenaříkové“ jsou již předem vyloučeny."

    Netrebalo by spomenuť že mamina Soukalovej je Slovenka? Alebo je debata o "československej" biatlonistke "již předem vyloučena?"
  • Gábino moc gratuluji ke sříbrné medili jen tak dál. Vyhraj i zbytek Ms ve Finsku fanoůšek Lukáš z Hradce Králové.
  • Gabča už jede do cíle,
    Gabča už sprintuje.
    První místo má v kapse,
    vítězství je tu.
    Na cílové rovince mává vlaječkou.
    V příštím závodě už bude ve žlutém,
    bude nejlepší.
    Sláva,sláva, sláva
  • Gabinko,mene mejkapu,sminek a mensi zadeček a budes rychlejsi *3*
  • Gábi bleskurychle v před
  • Ahoj Gábi.Gratuluji k včerejšímu vítězství ve štafetě.Ste super a at vám to dobře jezdí,Vokololok
  • ...Gábo.....pouze vpřed.....!!!!!!!!
  • Gábinko, všechno nej... a ať Ti to pořád krásně jezdí. :-))))
  • hodila by ses k jágrovi :D :D :D :D :D :D
  • Gábi chci ti popřít k svátku a zárověn říct jaká seš nadaná s 9 místa na 2 to ja supéééééééééér!Skvělý výkon! POKRAČUJ! *3* *4* *14*
  • pékna holka a nádherné krasne oči.
  • tak bych chtěla podepsanou fotku *1* *1*
  • dagmar.skacelova
    Gabino,koukam na vase vykony doslova jako na drat,jste sikovna zenska,a to nejen jako sportovkyne,ale na sportovkyni i velmi pohledna devcica,navic s Vas srsi tak srdcarske charisma,ze by si z Vas meli mnozi znami a zkuseni sportovci priklad,o biatlon bych normalne nezavadila ,nikdy me prilis neoslovoval,ale od letosni Olypmiady si Vas uz ujit nenecham a ani tento sport,Vasemu tymu drzim moc palce,jste pasaci,jen vice takovych lidicek jako jste vy,ceske bojovne srdce se ve svete neztrati,ze zeleneho ostrova troljlistku a harfy Vas moc zdravi a palce drzi Dasa! *3*

    Biatlonove holky nelze nemilovat! *4*
  • Text Vašeho příspěvku *14* *14* *14* Parada a konecna medalie než bramdory.
  • BLAHOPŘEJI si nejjjjj *4* *4* *4*

    posles mi podepsanou fotku???
  • jsi sexy chtěl bych takovou holku mít jako si ty ale zdase že ji budu mít takovou jako jsi ty
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* X *14* *14* *14* *14*
  • Nesmírně obdivuji vaši práci. Je úžasné, že jste tak výborná a silná sportovkyně jako krásná žena. V mých očích jste jasnou jedničkou českých výběrů a regulérní vítězkou všech světových pohárů, olympiád a všech soutěží týkajících se vás. Když jsem na vás koukal jak jedete, jak jste za sebou nechala polovinu závodnic. Medaile je hezká záležitost, ale pro mě jste zvítězila tím, že jste předvedla na trati něco co nikdo nedokázal. Děkuji vám jste moje motivace. A k tomu všemu jste nádherná, mohla byste k tomu připojit i modeling. Je velká radost dívat se na vaše výkony. A i když jsem měl takovou možnost jen v televizi, musím vás aspoň jednou vidět na živo a to už bude i ta medaile. *3* Jsem hrdý čech a jsem hrdý na celou českou výpravu. Děkujeme vám! *4*
  • BLAHOPŘEJI,je nádherné být tak krásná žena
    a i tak krásně reprezentovat ČR!!!
  • Děkujeme za vše s přáním mnoha dalších vítězství,zahřeje to u srdce.Samozřejmě přeji též odpovídající finanční zajištění které si zaslouží každý kdo vykonal něco pro svoji vlast.Ještě jednou díky.PM.
  • Blahopřejeme , udělala jsi nám velkou radost , moc šikovná holčina . Přejeme hlavně abys byla zdravá , ostatní určitě zvládneš .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit