Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Koukalová

OSOBNOST 8.12.2012 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...Gábo.....pouze vpřed.....!!!!!!!!
  • Veliká gratulace Gabčo,
    popřát lidem silu se ti ( vám milá slečno :) povedlo andílku.
    Jsi sůl naší země*
    *14*
  • gabčo vem si mě a nech petra na pokoji *14* *5*
  • Ahoj Gabčo fakt skvělá holka snat nejlepší v biatlonu Gabčo fandí ti naše celá rodina.
  • BLAHOPŘEJI si nejjjjj *4* *4* *4*

    posles mi podepsanou fotku???
    • tak bych chtěla podepsanou fotku *1* *1*
  • Ahoj Gabčo já a celá rodina fandíme českému biatlonu.A taky jsi vyhrála světový pohár.Fakt bomba.Prosím odepiš je mi 9 let.
    • Děkuji ti Karlíčku,jsi hodný.Když budeš chtít selfie nebo fotku s věnováním,tak mi tu nech vzkaz s e-mailem a já se ti moc ráda ozvu.Papa
  • Porovnejte zivotopis:
    "Sklenařikova Adriana se narodila 17. září roku 1971 a byla typickým federálním dítětem: její maminka je totiž Slovenka a tatínek Čech. Ale protože se narodila ve slovenském městě Brezno, všichni fanoušci ze Slovenska ji jasně berou jako „jejich Adrianu“, přičemž jakékoli debaty na téma „československé“ modelky nebo dokonce „Adriany Sklenaříkové“ jsou již předem vyloučeny."

    Netrebalo by spomenuť že mamina Soukalovej je Slovenka? Alebo je debata o "československej" biatlonistke "již předem vyloučena?"
    • hellraiser
      Adriana Sklenaříková je z československé rodiny, tak nevidím důvod, proč by nemohla být brána za československou modelku, u Gábiny je potíž v tom, že reprezentuje samostatné Česko a ne obě země zároveň, ale pokud si všimneš, mají obě uvedeno, že se narodily v Československu, což je absolutní pravda. *5*
      • Gabča je z československé rodiny, tak nevidím důvod, proč by nemohla být brána za československou sportovkini....
        • hellraiser ti napsal snad jasně - Gábina se narodila v Česku, reprezentuje Česko, proto je brána za českou sportovkyni. Fakt, že její maminka pochází ze Slovenska a byla úspěšnou lyžařkou je spíš zajímavá perlička, nikoliv důvod dělit se o ní se Slováky.
          Např. fotbalista Marek Jankulovski má otce z Makedonie, ale vždy se o něm psalo jako o českém fotbalistovi, ne o česko-makedonském.
  • Bylo super, když jste závodila, fandil jsem Vám. Teď byste se mohla už konečně odmlčet, je Váš už moc... A ještě házet špínu na ostatní. Proč jste celou dobu mlčela, když Vám všechno tak vadilo???!!! Ani celý biatlonový tým, ani Vaši fanoušci si to nezaslouží. Končíte dost blbě, ukázala jste pravou tvář...
    • Úplně souhlasím!!!
    • A co když říká pravdu a může ji říkat až teď, když už nezávodí, to vás nenapadlo? Ono odsoudit je hrozně lehké, když o tom nic nevíte...a ať je to jak chce, tolik medailí jako ona pro nás získal ze sportovců opravdu málokdo!
      • Netuším, proč by o tom mohla mluvit až teď, když nezávodí ??? Vlastně tuším, nikdo by s princeznou nemluvil...Já jí výsledky neupírám a souhlasím, že jako sportovec je výborná! Jako člověka ji neznám, takže ji nebudu hodnotit. Mě prostě vadí jak se chová teď. Že jí všichni ubližují...Nikdo z týmu se jí moc nezastává a nedávají jí to za pravdu. Takže to tak horký asi nebude. A nemyslím si, že by to bylo tím, že se bojí mluvit. Připadají mi dost upřímní a vyjádřili by se. Ale prostě jim za to nestojí.
  • Pane "Miloši", vyjadřujete se jako zkušený a protřelý světák, bohužel Vám chybí jedna, z dříve základních lidských vlastností - totiž slušnost.
    Pane "Nováku", Vaše vyjadřování odpovídá zasloužilému harcovníkovi ošlehanému v půtkách stranických setkání. Nevím sice je-li tomu tak, ale připadá mi, že jste s výše jmenovaným ze stejné líhně.
  • Gabinko,mene mejkapu,sminek a mensi zadeček a budes rychlejsi *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit