Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Koukalová

OSOBNOST 8.12.2012 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milujo tě gábi
  • jsi sexy chtěl bych takovou holku mít jako si ty ale zdase že ji budu mít takovou jako jsi ty
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* X *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj gabčo jsi skvělá holka zase se těším až zase začneš ZÁVODIT.Fandí ti naše celá rodina.
  • Gábi přeju ti aby tě ta lítka už nebolela.TERKA *14*
  • Roman607

    I já souhlasím s ostatními. Přijde mi opravdu podivné, když sportovkyně velikosti Gábiny ukončí kariéru na vrcholu, když ještě mohla dosáhnout mnoho vítězství. To celý život trénovala aby to nyní zahodila ?

    Nevím samozřejmě skryté souvislosti. Ale právě nyní mohla všem dokázat, že je nejlepší !!!

    Asi tomu opravdu nerozumím, ale Gabčo - všichni by tě milovali, kdyby jsi se přes toto přenesla a přesto vítězila !!!

    I tak stejně přeji mnoho osobního štěstí a snad už jsi nyní šťastná.

    Roman

  • Gábina sice není krásná,ale to ji vynahradí její duše a lidskost.Fajn holka a přeji ti každý tvůj úspěch,ale nedokáži vzdorovat svému nutkání,že otevření šampusu pomocí tlusté medajle by nevymyslel ani šimpanz po lobotomii,ale nic to nemění na tom,že Gábi je fajná dívka a přeji ti vše nej.Někde zkrátka bůh naděloval a někde odebíral,to je život...
    • Nebojte styl nekdy dostanete
  • Dítě, držím ti palečky ! (Edák měl ty EB viry před asi 10ti lety a nemohl se toho svinstva zbavit...) Snad tě někde potkám... *4*
  • Dáš mi svoje telefoní číslo.PROSÍM ODEPIŠ JE MI DEVĚT LET.Kája
  • Ahoj Gabi ptám se tě jestli jsi nejlepší v biatlonu.prosím odepi.Je mi 9 let a prosím do TŘÍ DNU. ELIŠKA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit