Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Koukalová

OSOBNOST 8.12.2012 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ajdamec
    Jste moje favoritka!
    Na lizich vám to moc jde a vlasy vám sluší!
    S postavou by jste mohla dělat modelku
  • velké blahopřání k posledním dvoum úspěchů, jste skvělá a přeji mnoho dalších úspěchů
  • Má žena sleduje biatlon žen a velmi Vám fandí.Chci ji k životnímu jubileu překvapit a sehnat vaši fotografii.Na koho se mám obrátit? Děkuji a také já Vám přeji další úspěchy .

    mkohoutek47@gmail.com
  • Ahoj Gabčo narodila jsem se také 1.11.
    Jo a jsi skvělá biatlonistka *3*
    • gabinko jsi nejlepší Itálii určitě taky vyhraješ *4* *4* *4* *14* *14* *14*
  • Text Vašeho příspěvku *14* Gabčo si moc dobrá a mám tě ráda si nejlepší *4* *3* *3* *14*
    • Možna pro tebe. Nejlepší a nejen dle IBU je Darya Domracheva. Ale Gabča dobrá každopádne je.
  • Ahoj Gábi dívala jsem se na tvoje fotky na googlu a zrzavá barva vlasů ti vážně sluší!!!!! A biatlon ti vážně moc jde. *3* *14*
  • Gábina je super . Má před soupeřkama náskok *3*
    • O klik a dle čeho?
  • Ahoj gratuluji k 2.místu v Chanty-Mansijsku. Jsi dobrá biatlonistka *4* *6*
    • Jo to je a dokonce by byla možná 1. kdyby nejela ta ruska, která jela závod po prvé a získá zlatou hned na ms, je to normální? *16* *14*
  • Porovnejte zivotopis:
    "Sklenařikova Adriana se narodila 17. září roku 1971 a byla typickým federálním dítětem: její maminka je totiž Slovenka a tatínek Čech. Ale protože se narodila ve slovenském městě Brezno, všichni fanoušci ze Slovenska ji jasně berou jako „jejich Adrianu“, přičemž jakékoli debaty na téma „československé“ modelky nebo dokonce „Adriany Sklenaříkové“ jsou již předem vyloučeny."

    Netrebalo by spomenuť že mamina Soukalovej je Slovenka? Alebo je debata o "československej" biatlonistke "již předem vyloučena?"
    • hellraiser
      Adriana Sklenaříková je z československé rodiny, tak nevidím důvod, proč by nemohla být brána za československou modelku, u Gábiny je potíž v tom, že reprezentuje samostatné Česko a ne obě země zároveň, ale pokud si všimneš, mají obě uvedeno, že se narodily v Československu, což je absolutní pravda. *5*
      • Gabča je z československé rodiny, tak nevidím důvod, proč by nemohla být brána za československou sportovkini....
        • hellraiser ti napsal snad jasně - Gábina se narodila v Česku, reprezentuje Česko, proto je brána za českou sportovkyni. Fakt, že její maminka pochází ze Slovenska a byla úspěšnou lyžařkou je spíš zajímavá perlička, nikoliv důvod dělit se o ní se Slováky.
          Např. fotbalista Marek Jankulovski má otce z Makedonie, ale vždy se o něm psalo jako o českém fotbalistovi, ne o česko-makedonském.
  • Gábino moc gratuluji ke sříbrné medili jen tak dál. Vyhraj i zbytek Ms ve Finsku fanoůšek Lukáš z Hradce Králové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit