Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Koukalová

OSOBNOST 8.12.2012 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Text Vašeho příspěvku *14* *14* *14* Parada a konecna medalie než bramdory.
  • BLAHOPŘEJI si nejjjjj *4* *4* *4*

    posles mi podepsanou fotku???
    • tak bych chtěla podepsanou fotku *1* *1*
  • jsi sexy chtěl bych takovou holku mít jako si ty ale zdase že ji budu mít takovou jako jsi ty
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* X *14* *14* *14* *14*
  • Nesmírně obdivuji vaši práci. Je úžasné, že jste tak výborná a silná sportovkyně jako krásná žena. V mých očích jste jasnou jedničkou českých výběrů a regulérní vítězkou všech světových pohárů, olympiád a všech soutěží týkajících se vás. Když jsem na vás koukal jak jedete, jak jste za sebou nechala polovinu závodnic. Medaile je hezká záležitost, ale pro mě jste zvítězila tím, že jste předvedla na trati něco co nikdo nedokázal. Děkuji vám jste moje motivace. A k tomu všemu jste nádherná, mohla byste k tomu připojit i modeling. Je velká radost dívat se na vaše výkony. A i když jsem měl takovou možnost jen v televizi, musím vás aspoň jednou vidět na živo a to už bude i ta medaile. *3* Jsem hrdý čech a jsem hrdý na celou českou výpravu. Děkujeme vám! *4*
  • BLAHOPŘEJI,je nádherné být tak krásná žena
    a i tak krásně reprezentovat ČR!!!
  • Děkujeme za vše s přáním mnoha dalších vítězství,zahřeje to u srdce.Samozřejmě přeji též odpovídající finanční zajištění které si zaslouží každý kdo vykonal něco pro svoji vlast.Ještě jednou díky.PM.
  • Blahopřejeme , udělala jsi nám velkou radost , moc šikovná holčina . Přejeme hlavně abys byla zdravá , ostatní určitě zvládneš .
  • Ten dnešek byl jak se říká nářez.Blahopřeji, byla jste báječná a Vaše vítězství mi udělalo radost, děkuji.
    Držím palce a přeji hodně štěstí a úspěchů v další kariéře.
  • Dítě, držím ti palečky ! (Edák měl ty EB viry před asi 10ti lety a nemohl se toho svinstva zbavit...) Snad tě někde potkám... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit