Přejít na výpis diskuzí

Garrett Hedlund

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Garrett

    Garrett je prostě boží človíček, je upe nádhernej a pro nás všechny okouzlující. Doufám, že alespoň jedna z nás všech na tomto fóru ho dostane. *14* Je to snad nejkrásnější kluk, kterýho znám a jistě se mnou souhlasíte, když řeknu, že je nejkrásnější na celém světě. Ale bohužel, nebo spíš bohudík ho milujem jen my...tak papa držím paleški *14*
  • THE BEST...

    GARRETT IS THE BEST OF BEST!! A komu se to nelíbí, ať mi prdel políbí.. :D:D
  • THE BEST!!!

    GARRETT IS THE BEST OF BEST!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Koukněte se...

    Mrkněte se na my blogí jenom a jenom a Garrettkovi *3* : www.garrett-forever.blog.cz
    On je prostě nej, nej, nej, nej, nej herec na světě. Já ho úplně žeru a miluju!!! *14* *14* *14* *14*
  • že by ještě jinej film?

    no...já jsem viděla i fotky z jeho úplně prvního filmu the original donuts chronicles...nebo nějak tak se to jmenuje...Hele lidi já to nechápu: Někde píšou že jeho první film je Trója a jinde že je to The original Donuts Chronicles! Tak já vážně nwm...ale něco přece jen vím: Garrett je nejhezčí chlap na světě! *14* *7*
    • ano jeho prvy film (alebo serial) bol The original donut chronicles...ale nie vsade to pisu...napr na IMDb to neni lebo ten film/serial zevraj nikdy nebol odvysielany v TV
    • Re: že by ještě jinej film?

      Jeho prvni film je The original Donuts Chronicles ale proslavil se diky Troje...
  • I love garrett!!

    Lidišky Garret je nejhezčí klučina na světě!!!!Eragon je oproti němu hnus!!!Garrett my favorite prostě je žužo a kdo ho nemá rád at mi dvoujnásobně políbí prdel!!I love Garrett *14* *14* *14*
    • Re: I love garrett!!

      souhlasim s tebou, Eragin je děsně nechutnej a trapnej kluk, kterej o sebě pouze tvrdí, že umí hrát,
      a ten kdo ho nemá rád je hlavně slepej a tupej!
  • Garrett je sexy!

    Garrett je tak nádhernej, sexy, sladkej atd.V Eragornovi byl nejlepší, i když je přírodně blond, tak černý vlasy mu slušej víc. I LOVE GARRETT *5* *4* *8*
    • kjaneckova

      Re: Garrett je sexy!

      Úplně souhlasím.
  • mo.-ů

    Garret je prostě nádhernej nejhezčí kluk kterýho znám *4*
  • nej

    souhlasim s váma naprosto úžasnej herec!můj nejoblíbenější *14* ale škoda že skoro v každym filmu co hraje musí umřít *9* třeba včera jak dávaly Čtyři Bratry-vždycky vim co přijde a stejně se rozbrečim *9*
    nikdo na něj nemá jako na herce i chlapa...nejkrásnější chlap na svetě *14* *14* zbožňuju ho!! *14* *14* *14*
    • Re: nej

      jo a četla si eragona,eldesta.....?v tom posledním díle asi umře!sem to našla na nějakejch americkech stránkách!to je hnus!proč nemůže umřít někdo jinej!
  • Senza

    Můj druhej nejoblíbenější herec. Je skvělej. Jen je škoda, že v tróje mu to moc nesluší, v Eragonovi je na pět minut a v brtařích, který jsme si pučovaly s kamarádkou kvůli němu, ho zastřelej někde za polovinou. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit