Přejít na výpis diskuzí

Garrett Hedlund

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *16* souhlas
  • Přesně *3*
  • hele že mu to není blbý chodit pokaždý z někým kdo je starší než on *1* ten film na cestě byl hrozný *13*
  • Všechno nejlepší k narozeninám Garrette
  • Sakra on je tak pěkný:D *14* *1*
  • no baby ...neviem ci aj vy mate take info(ak ano dajte to sem vdet)..ale..kedze som sa davno ohladom garretta neinformovala tak som to minule isla napravit a..videla som nejake podozrive fotky jeho a kirsten dunst...myslite ze spolu chodia? *13* akoze to ze sa mi garry paci neznamena ze musi ostat naveky sam bez frajerky ale musi to byt prave henta? *16* ..mozno to neni pravda ale hovori sa o nej ze ta uz v hollywoode chodila s kazdym...
  • no jasne ze to neni on...vobec sa nepodoba...a tiez nechapem ako sa medzi jeho dokonale sexy fotky dostal obrazok hentakeho kena ako z high school musical *16* *1*
  • presne tak!a sak co brad pitt uz davno nie je nejaky extra sexymbol.tie casy kedy bol krasny hollywoodsky ken(blondacik s modrymi ockami)uz davno skoncili!a niekde som minule videla taku anketu ze ktory s hercov je najkrajsi a boli tam taky ako:orlando bloom,johnny depp ..aj garry aj brad.. no a garrettko mal najviac hlasov a pitt najmenej *15*
  • ano jeho prvy film (alebo serial) bol The original donut chronicles...ale nie vsade to pisu...napr na IMDb to neni lebo ten film/serial zevraj nikdy nebol odvysielany v TV
  • no myslim ze to je jeho postava Don Bilingsley vo filme Friday night lights *3*
  • ano suhlasim je dokonaly!!ale v DS bol tiez super..akoze trochu ma ta jeho postava zaporaka billyho darleyho sokovala ale aspon dokazal ze nie je ziadny hollywoodsky ken a ze dokaze zahrat aj taketo drsne role *3*
  • praveze si myslim ze v eragonovi bol uplne uzasni a v roli murtagha si nedokazem predstavit niekoho ineho...a podla mna si prave touto postavou ziskal miliony faniniek(+este tym jackom mercerom)
  • tak toto si fest vystihla!!!jedna velka pravda toto su garrettkove vlastnosti *14* a aj ja ho milujem ale to by mu bolo treba povedat osobne *15*
  • Všechno nejlepší Garrette, hodně šestí, zdraví, lásky a mnoho dalších suprových rolí... *3* Jsi prostě úžasný! A tvoje role a herecké výkony jakbysmet!!! *1*
  • Re: I love

    aooj.. =)ja garryho sledujem uz velmi dlho(je to moj manzel=D=D=Dale nee hehe=)...nasla som o nom aj vela blogov kde je vzdy nejake nove info ale zatial tam neni nist o tom zeby mal frajerku...=)aj ked..u tak dokonaleho typka ako je on by ma to neprekvapilo=(
  • i love him!

    tak garry hadlund je moj velky idol=) uz 4 roky sa ho drzim zubami nechtami=D=Dje proste uzasny najkrasji a najsexi chlap na svete!!!(alebo aspon akeho som kedy videla:-*)len skoda ze je slavny a nebyva na slovensku=(=D
  • Re: Světla páteční noci

    ale hral tam...len jednu z vedlajsich postav... ale ten film s ami moc nepacil=(
  • Re: Re: Klasavec

    přečti si Brisingr tam se dozvíš o Eragonovo pravým otci *1*
  • ..... =)

    Právě jsem zjistila že se na Garretta můžemem těšit i ve filmech Country Strong (2010) a Na cestě (2011). Takže myslím že je opravdu na co se těšit *3*
  • narozky

    Všechno nej Garrette. Něco si přej. Jsi super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit