Přejít na výpis diskuzí

Gedeon Burkhard

OSOBNOST 31.12.2006 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm

    No když jsem si přečetla celou tady tuhle tu diskuzi od 1ni stranky až po 8mou tak jste mě hodně pobavili jak až tak z něho nemůžete a ty vaše příspěvky tak to jsem se fakt dost hodne posmála *15* *15*

    No neříkam že by byl škaredý to rozhodně ne! Ale být z něho až takhle totálně mimo ???

    Gedeon se mi líbí už 3 roky,a myslím že ani nikdy nepřestane,ale že bych mě někdy napadlo psát to co tady vy ?? tak to ani náhodou,to že by se alepson 1 z vas s ním osobně potkala nebo s ním snad něco měla tak to je 0 sance!

    Taky jsem o něm četla(ale to je už davno) ,že je namyšlený,panovačný hajzl,frajer a že si o sobě mysli že mu celý svět leží u nohou a taky to že pořád chodil po barech a taky něco o tom že dokonce i fetoval,nevím jestli je to pravda ,ale když jsem si to přečetla dost mě to zamrzelo *9* .
  • krasny chlap

    Dnes ma "Komisar Rex" narodeniny-prajem mu vsetko najlepsie,vela zdravia a aby bol stale taky pritazlivy krasny chlap...Ano,aj mne sa najviac pacil v ulohe komisara Brantnera... *14* *4* *8*
    • Re: krasny chlap

      On je úžasný *14* *14*
  • monday

    Alex

    ne že by to byl zrovna můj nejoblíbenější herec to se říct nedá ale role Alexe Brantnera v Komisaři Rexovi se mu fakt povedla v kobře 11 to nebylo takový no byla to taky jiná postava ale pro mě to bude pořád Alex Brantner z Komisaře Rexe *5* *5*
    • Re: Alex

      Ano !!! lepsi bol ked hral v komisarovi Rexovi .... ja som moc kobru 11 nekukala taze....neviem posudit ale jednu alebo dve casti som videla.....zdalo sa mi ze v komisarovi rexovi to bola zaujimavejsie...no , co !!! *3* niekomu sa mozno viac pacila kobra 11
  • youtube.com

    Na youtube jsou nějaký dva nový rozhovory. Taky jsem tam našla uživatele:GedeonBurkhard a GedeonBurkhard1, myslíte, že je možný, že jeden z těch profilů patří Gedeonovi?
  • Vše nej

    Ikdyž pochybuju,že to fakt ty lidi čtou,tak se taky připujuju k přáním.Vše Neejjj......... *4* *4* *4*
    • Re: Vše nej

      a myslis ze aj kdyby to cetl ze by tomu rozumel? to bys na neho musel(a) nemecky *3*
  • step-anka

    Všechno nej!

    Všechno nejlepší k dnešním čtyřicátinám! *4*
  • lieblinka

    Narozky!!!

    Přeju vše nejlepší k dnešním kulatinám!!! *3*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k čtyřicetinám.
  • Díly

    Nevíte nějakou stránku kde by byly nějaké díly kobry 11 nebo komisaře Rexe?Předem díky.
    • Re: Díly

      http://www.xn--online-serily-eeb.eu /komisar-rex-online/?serie=8 *3*
    • Re: Díly

      ahoj ky ........poradit ti sice moc neviem ale .... ja som si to stiahla z internetu na hardisk a kukam to dost dlho.... *3* ale ...mozes sa kuknut na YOU-TUBE a tam moznmo najdes zopár častí..o.k ??? (dufam ze som ti poradila spravne) *4* *4*
    • Re: Díly

      http://jira2.webs.com/
      • Re: Re: Díly

        Mocinky díky ale mě tam naskočí nějaká stránka a video žádný *9* Poradíte mi někdo prosím co s tím udělat?Díky.
        • anet3

          Re: Re: Re: Díly

          Vpravo máš menu. Tak si vlez do seriálů a tam už uvidíš "Komisař Rex" *4*
          • Re: Re: Re: Re: Díly

            To mín taky.Ale já kliknu na nějakej odkaz a potom se mi tam právě objeví nějaká stránka.Jmenuje se rapidshare.com tak nevím. *9*
            • anet3

              Re: Re: Re: Re: Re: Díly

              Tady je návod: http://darknie.blog.cz/0705/rapidsh are-com
  • jak to tedy je?

    ahoj,četla jsem tu několik různých příspěvků o tom,jak je to o Gedeonově soukromí. Před pár měsíci jsem se dočetla,že se oženil s Vanessou Petruo a čeká s ní potomka. Ted tu zase někdo píše,že ona už žije s někým jiným. Zvláštní. Víte o tom někdo víc prosím? Jak to tedy skutečně je? Díky *4*
    • Re: jak to tedy je?

      Gedeon S Vanessou jen chodil .Dítě čeká Vanessa s Yannisem Barabanou . Je to na wikipedii pod jejím jménem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit